Fotel Bristol Belldeco 2

C9893B

Belldeco

Tego produktu brak na magazynie

Fotele Bristol to stylowe meble prowansalskie Belldeco z drewna mangowego, obite lnem. Rama foteli jest ciekawie rzeźbiona, a oparcie pikowane.

More details

2 560,00 zł

  Fotel Bristol Belldeco 2

  Głębokość: 65cm
  Długość: 75cm
  Wysokość: 110cm

  Przepiękny fotel Belldeco, którego kształt stylizowany jest na styl ludwikowski. Jego rama wykonana jest z niezwykle wytrzymałego drewna mangowego, natomiast obszycie fotela zrobione jest z naturalnego lnu. Poducha fotela obszyta naturalnym, beżowym lnem jest wypełniona pierzem i pianką syntetyczną dzięki czemu fotel jest szalenie wygodny. Obszycia na podłokietnikach oraz bokach fotela Bristol są w beżowo szare paski. Elegancji dodaje fotelowi pikowanie materiału na oparciu. Mangowe drewno z którego wykonany jest fotel jest pięknie rzeźbione i wykończone, na uwagę zasługuje przede wszystkim dolna część fotela, gdzie znajdują się śliczne rzeźbienia nawiązujące do motywów roślinnych. Nogi mają zaokrąglony i niezwykle dostojny kształt.

   

  Fotel Bristol, tak jak pozostałe meble w stylu prowansalskim Belldeco, doda wnętrzom szyku i klasy. Są to fotele nie tylko wygodne, ale także wykonane z naturalnych materiałów bardzo dobrej jakości. Fotel Bristol Belldeco pasuje do wnętrz w stylu ludwikowskim, prowansalskim, angielskim i francuskim.

  


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!