*}

Skarbonki

Chcesz zacząć oszczędzać w stary, tradycyjny sposób? A może szukasz oryginalnego prezentu? Postaw zatem na klasyczne skarbonki dekoracyjne, które oprócz funkcji praktycznej udekorują niejeden dom! W przeciwieństwie do tańszych odpowiedników są one wykonane z należytą dokładnością - docenisz w nich każdy najmniejszy detal. O ich unikalny design zadbały takie firmy jak Clayre & Eef. W zależności od modelu oferowane przez nas skarbonki ozdobne mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, ceramiki, metalu, czy też drewna ze szklanymi elementami. Dzięki temu widniejące w ofercie skarbonki dekoracyjne do salonu ustawisz zarówno w nowoczesnych wnętrzach, ale i tych zaaranżowanych w duchu glamour, prowansalskich, czy też skandynawskim.

Skarbonki dekoracyjne - daj się zaskoczyć ich formą

Jeżeli chodzi o popularne akcesoria, to skarbonki dekoracyjne do salonu, podobnie jak podpórki do książek, czy też figurki dekoracyjne, są bardzo popularnymi gadżetami. Można postawić je praktycznie wszędzie - na regale, komodzie, szafce nocnej, czy też biurku.


Skarbonki ozdobne otwierane lub nieotwierane przybierają różne kształty - dużą popularnością cieszą się te wyglądające jak maskotki, czy też zwierzęta. Nowość stanowią przezroczyste skarbonki - dzięki szklanej ściance można obserwować jak rosną oszczędności.


Oprócz oryginalnych skarbonek znajdziesz w naszej ofercie także inne dekoracje do salonu, a w tym:

  • zegary stojące do salonu - mają one różne rozmiary, a także kształty. W naszej ofercie nie zabrakło klasycznych propozycji, ale i tych unikalnych. Zegarek stojący w kształcie latarnii morskiej, statku albo aparatu? Mówisz i masz!
  • klatki dekoracyjne - podobnie jak skarbonki dekoracyjne do salonu, klatki jeszcze czekają na swoją falę popularności. Oferujemy je w wielu rodzajach, dzięki czemu warto umieścić w nich zarówno kompozycje kwiatowe, kwiaty doniczkowe, czy też świeczki. Ich przęsełka można też owinąć dekoracyjnymi lampkami.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj