Fotele

Kupując u nas fotele prowansalskie, industrialne, skandynawskie, czy też glamour, zyskasz wyjątkowe i wygodne meble na wiele lat. Chcąc wzbogacić swoją aranżację możesz również dobrać do nich stylowe pufy oraz podnóżki, które podnoszą komfort użytkowania naszych mebli. Niezależnie od tego, czy szukasz propozycji do małych, czy też dużych pokojów dziennych, możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas to, czego szukasz. Jako sklep internetowy oferujemy produkty modne, odpowiadające aktualnym trendom wnętrzarskim, a jednocześnie oryginalne, różniące się od swoich sieciowych odpowiedników. Za ich unikalną prezencję odpowiedzialni są producenci tacy jak Clayre & Eef, Mauro Ferretti, a także polskie marki Livin Hill i Belldeco

Wyjątkowe fotele prowansalskie i nie tylko 

Zarówno fotele w stylu prowansalskim, jak i fotele skandynawskie oraz loftowe uważane są za wyjątkowe meble, gwarantujące komfort podczas oglądania telewizji, czytania książki, czy też wspólnego spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi przy kawowy stoliku. Niektóre fotele prowansalskie, industrialne oraz skandynawskie mogą stanąć również w domowych gabinetach, podkreślając tym samym elegancję tych wnętrz.  

 

W tej kategorii warte uwagi są również podnóżki i pufy. Można je zakupić oddzielnie, kierując się designem już posiadanych mebli, jak i skompletować je z naszymi fotelami prowansalskimi, skandynawskimi lub loftowymi. W drugim z przypadku należy zwrócić uwagę na ich kolor i materiał, z którego wykonane są nóżki, a także dodatki, takie jak pikowania, czy też przeszycia.

 

Bez wątpienia fotele do salonu w stylu prowansalskim, industrialnym oraz loftowym powinny pasować również do kanapy. Jeżeli rozglądasz się za ciekawym modelem, to koniecznie obejrzyj inne nasze meble prowansalskie, a w tym sofy w stylu prowansalskim - warto! 
 

Filtruj

Szerokość:
cm cm
Głębokość:
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena:
Styl:
Kolor:
Producent:
Filtruj