Krzesła, fotele i podnóżki Belldeco

Pusty kąt w salonie albo niezagospodarowane miejsce obok regału z książkami? Fotele Belldeco idealnie wypełnią tą pustkę i staną się nieodłącznym elementem całej stylizacji. Świetnie dopełnią aranżację skandynawską, prowansalską, industrialną, a nawet glamour! Fotele i krzesła Belldeco mają dwa oblicza - oferujemy zarówno modele minimalistyczne, jak i te z licznymi zdobieniami, przeszyciami i ozdobnymi ramami. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Krzesła i fotele Belldeco

Belldeco fotele oraz krzesła to przyszłościowy zakup - wykonane są one z wytrzymałych oraz trwałych materiałów, takich jak drewno, rattan, a nawet polipropylen. Produkty tapicerowane oraz wzbogacone o elementy materiałowe są przyjemne w dotyku, co również podnosi komfort podczas ich użytkowania.


Znajdujące się w tej kategorii krzesła Belldeco śmiało można uznać za uniwersalne. W zależności od modelu ich oparcia mogą być szczebelkowe lub pełne. Profilowane siedziska w każdym z przypadków zapewniają maksimum komfortu podczas siedzenia przy rodzinnym stole. Krzesła i fotele Belldeco świetnie dopełnią inne meble prowansalskie, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Fotele, krzesła Belldeco i nie tylko

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty, a w tym fotele Belldeco, krzesła oraz podnóżki z tej kategorii, to oryginalne propozycje, sprowadzane nierzadko od popularnych za granicą producentów. Świetnie dopełniają one meble prowansalskie Livin Hill oraz meble Belldeco ze zbliżonej linii designerskiej.


Jak i inne produkty Belldeco, fotele oraz krzesła warto wzbogacić o dodatkowe akcenty, dzięki którym pomieszczenie będzie kompletne. W szczególności polecamy:

Filtruj

Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Producent:
Wysokość:
cm cm
Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Filtruj