Lampiony

Lampiony dekoracyjne do salonu to ozdoby, dzięki którym zadbasz o przytulny klimat. Delikatne i ciepłe światło, którym rozświetlają one pokój dzienny, zachęca do rozmowy i spędzenia wspólnych chwil w gronie najbliższych. W tej kategorii umieściliśmy lampiony w stylu prowansalskim, ale i warianty nowoczesne oraz glamour, które wzbogacą niejedną aranżację. Dostępne są one w wielu rozmiarach, kolorach, czy też kształtach - jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie! Zaprezentowane w ofercie ozdobne lampiony do salonu zaprojektowane i wyprodukowane zostały przez znanych i lubianych wśród klientów producentów. Do grona firm, o których warto wspomnieć, należą: Aluro, Clayre & Eef, Belldeco, czy też Chic Antique.

Lampiony ozdobne - wiele rodzajów i zastosowań

Od lat lampiony dekoracyjne do salonu zdobią puste szafki, regały, czy też parapety, na których nie wiadomo co postawić. Dzięki przeszkleniom na ściankach delikatnie oświetlają wnętrze, a jednocześnie są bezpieczne w użytkowaniu - płomień świeczki oddzielony jest ścianką od zasłon, czy też suchych kompozycji kwiatowych. Latarenki ślicznie zdobią również tace dekoracyjne, tworząc z nimi spójną kompozycję na każdą porę roku (wystarczy dodać odpowiednie dodatki).


W zależności od modelu lampiony w stylu prowansalskim, nowoczesnym, industrialnym oraz glamour mogą być wykonane z różnych materiałów. W tej kategorii można chociażby znaleźć metalowe, szklane, drewniane, bambusowe, czy też wykonane z juty latarnie ozdobne. Tego typu dekoracje do salonu można również ustawić w cieplejsze dni na balkonie, tarasie, w ogródku, czy też w altance, gdzie wieczorami miło jest posiedzieć przy dyskretnym świetle. Lampiony retro to niezwykle urokliwe dodatki, które nadają wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.


Atrakcyjną alternatywą dla lampionów w stylu prowansalskim są świeczniki i świece do salonu oraz klatki dekoracyjne, koło których można ustawić figurki dekoracyjne.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj