Kwiaty sztuczne i suszone

Po suszone kwiaty do salonu sięga coraz więcej osób - skutecznie wzbogacają one aranżacje, nie wymagają pielęgnacji ani też specjalnego stanowiska. Można z nimi zrobić dosłownie wszystko! W tej kategorii znajdziesz zarówno suszone bukiety do salonu, sztuczne kwiaty (pojedyncze, małe oraz duże) a także gałązki, trawy ozdobne o różnych kolorach, jak i liście. Są one wykonane starannie i z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie wyblakną po kilku miesiącach. Mają one różne rozmiary oraz kształty - łączy je wysoka jakość, która sprawia, że stanowią dobrą inwestycję. Oprócz nich oferujemy Ci także wazony dekoracyjne i osłonki na doniczki, w których stworzysz zjawiskowe kompozycje ze sztucznych kwiatów.

Trwałe kompozycje kwiatowe na lata

Na kwiaty sztuczne do salonu decydują się osoby, które często są na wyjazdach lub też nie mają czasu zajmować się domową zielenią. Sztuczne kompozycje kwiatowe świetnie sprawdzają się w zacienionych kątach oraz w łazienkach pozbawionych okien - jak widać możliwości jest wiele i warto je rozważyć, zwłaszcza że poziom wykonania sztucznych kwiatów do salonu jest tak wysoki, że łatwo je pomylić z żywymi roślinami.


Kwiaty suszone do salonu można umieścić w wysokich wazonach, ozdobnych osłonkach na doniczki, czy też w podwieszanych pojemnikach przy regale. Kompozycje z kwiatów sztucznych można także tworzyć osobiście, wykorzystując w tym celu koła florystyczne, które również posiadamy w naszej rozbudowanej ofercie.

U nas znajdziesz:

  • pojedyncze, sztuczne kwiaty do salonu,
  • duże, sztuczne bukiety,
  • sztuczne kwiaty w doniczce do salonu, np. palmy, drzewka oliwne,
  • suszone kwiaty i trawy ozdobne,
  • dekoracje ze sztucznych kwiatów, np. w szklanych pojemnikach oraz na podwieszanych konstrukcjach.

Oprócz sztucznych kompozycji kwiatowych zachęcamy Cię także do tego, aby przejrzeć inne nasze dekoracje do salonu i ogrodu, Wśród nich znajdują się:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj