Zegary ścienne

Zegary ścienne do salonu to stylowe akcesoria - nie może ich zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, pokazując aktualną godzinę, ale i są jedną z popularniejszych dekoracji. W tej kategorii znajdują się wyjątkowe oraz modne zegary na ścianę do salonu w wielu odsłonach - nie zabrakło zarówno modeli klasycznych, czyli okrągłych, jak i prostokątnych oraz o nieregularnych kształtach. Każdy z nich jest unikalny oraz posiada wyjątkowe cechy, koło których nie można przejść obojętnie. Nowoczesne zegary wiszące do salonu odnajdują się świetnie w towarzystwie innych, ściennych dodatków. Przykładem są tu ramki na zdjęcia w stylu prowansalskim, które również można znaleźć w naszym sklepie.

Zegary ścienne - bogactwo różnorodnych modeli

Zegary wiszące do salonu zachwycają wieloma elementami:

  • tarczom - modne zegary ścienne w stylu prowansalskim mają różnorodne tarcze. Mogą one być jednolite, jak i przedstawiać ciekawe grafiki, np. mapę świata lub obrys kontynentów. Dużą popularnością cieszą się również ażurowe tarcze, jak i te wzbogacone o dekoracyjne koła zębate,
  • wskazówkami - ten element posiada każdy, mały oraz duży zegar na ścianę do salonu. Wskazówki mogą być zarówno minimalistyczne (raptem zwykłe kreski), jak i zdobione ażurowymi wycięciami,
  • cyframi - w zależności od modelu tarczę nowoczesnego zegara na ścianę do salonu mogą zdobić cyfry rzymskie lub arabskie.

Małe, jak i duże zegarki ścienne do salonu montuje się na różne sposoby. Najczęściej zawiesza się je na niewidoczny z przodu otwór, który producenci przygotowali z tyłu obudowy. W tej kategorii nie brakuje jednak ozdobnych zegarów na ścianę, które wiesza się za wystające powyżej ucho. Dużą popularnością cieszą się również zegary ścienne do salonu 3D, które stylizowane są na zegary dworcowe, przytwierdzone do specjalnego ramienia.


Kupując dekoracje do salonu warto również zdecydować się na obrazy w stylu prowansalskim, dzięki którym można zapomnieć o straszących pustkami ścianach.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj