Kwietniki i szklarenki

Lawendowy Kredens przedstawia niepowtarzalne szklarenki ogrodowe oraz kwietniki do ogrodu, które pozwolą Ci na uprawę pięknych roślin i warzyw w domowym zakątku. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakie szklarenki ozdobne i kwietniki możesz u nas znaleźć!

Kwietniki ogrodowe drewniane

Marzą Ci się drewniane kwietniki do ogrodu? Drewno to ponadczasowa klasyka, która świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie, niezależnie od jego stylu. Kwietniki drewniane do ogrodu będą pasowały zwłaszcza do rustykalnych klimatów, więc jeśli planujesz odtworzyć sielski klimat prowansalskiej wsi w Twoim zakątku, wybierz nasze oryginalne kwietniki ogrodowe z drewna.

Szczególnie polecamy drewniane ozdoby do ogrodu, które jednocześnie mogą służyć jako kwietniki. To między innymi stoliki w kształcie pnia o różnych kształtach, na których możesz postawić donice z ulubionymi roślinami. Takie kwietniki z drewna do ogrodu z pewnością nie pozostaną niezauważone!

Kwietniki ogrodowe metalowe

Metalowe kwietniki do ogrodu to z kolei propozycja dla każdego, kto lubi styl loft. Nasze ozdobne kwietniki do ogrodu wykonane z metalu są wyjątkowo dekoracyjne — będą doskonale współgrały z delikatnymi, zielonymi liśćmi i kwiatami. Oferujemy kwietniki ogrodowe metalowe w różnych kształtach i rodzajach, z dodatkowymi zdobieniami lub postarzanym metalem w stylu retro.

Nietypowe kwietniki ogrodowe

A może szukasz czegoś nietypowego? Miłośnikom fantazji proponujemy kwietniki ogrodowe piętrowe, takie jak kwietnik ogrodowy kaskadowy lub wyjątkowo dekoracyjny rower ogrodowy kwietnik. Jeśli masz sporo miejsca do zagospodarowania, polecamy duże kwietniki ogrodowe, na przykład betonowe kwietniki ogrodowe. Chcesz upiększyć niewielki kawałek balkonu? Zobacz nasze mini szklarenki na balkon.

Szklarenki ogrodowe i kwietniki — nasza oferta

Ozdobne kwietniki ogrodowe to nie koniec naszej oferty. Lawendowy Kredens to sklep internetowy oferujący mnóstwo mebli i dodatków w stylu prowansalskim, skandynawskim, loftowym, vintage oraz retro. Sprawdź także:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj