Kredensy

Kredensy prowansalskie to meble nad wyraz funkcjonalne - niegdyś przechowywano w nich jedynie zastawę stołową i akcesoria kuchenne. Dzisiaj wygląda to jednak inaczej. Oferowane przez nas kredensy w stylu prowansalskim to meble niezwykle modne i wykorzystywane przez wielu projektantów. Dzięki designerskim przeszkleniom oraz licznym pólkom coraz częściej eksponuje się na nich także książki, dekoracje, jak i rodzinne pamiątki. W tej kategorii znajdziesz kredensy w różnych rozmiarach, dzięki czemu poszczególne modele sprawdzą się zarówno w pokaźnych, jak i niewielkich metrażach. 

Kredensy prowansalskie - hit ostatnich lat 

W tej kategorii natrafisz na wyjątkowe, drewniane kredensy prowansalskie w wielu odsłonach, nadające się zarówno do kuchni, jadalni, jak i salonu. Wśród licznych propozycji nie zabrakło modeli:

  • ze stylowymi przeszkleniami na drzwiczkach, 
  • z wieloma półkami, 
  • z szufladami i szafkami, 
  • nowoczesnych, jak i designersko postarzanych.

Stare kredensy pokojowe i kuchenne wprowadzą do każdego pomieszczenia wyjątkowy klimat - ich rozmiary oraz wszelkie dane techniczne znajdują się w opisach produktów

Sprzedawane przez nasz sklep drewniane kredensy prowansalskie, a w tym dębowe kredensy, zaprojektowane zostały przez docenianych producentów. Wymienić należy tu między innymi firmę Livin Hill, Belldeco czy też Aluro. Dzięki nim nasi klienci mają duży wybór. Mogą zdecydować się zarówno na wąski, stylowy kredens prowansalski wsparty na długich nóżkach, jak i na modele nisko osadzone. W ten sposób da się je dopasować do reszty wyposażenia. 

Do naszych kredensów świetnie będą również pasować inne meble prowansalskie, które znajdują się w innych naszych kategoriach. Warto chociażby zwrócić uwagę na:

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj