*}

Meble Retro

Meble retro przechodzą z pokolenia na pokolenie ze względu na swój ponadczasowy wygląd, dostojność oraz wysoką funkcjonalność. To właśnie takie elementy wyposażenia wnętrz królowały w mieszkaniach naszych dziadków i pradziadków. Jeśli szukasz witryn, komód oraz foteli w stylu retro, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. 

Meble retro do nowoczesnych wnętrz

Dzisiejsza moda oraz projekty wnętrz są na tyle unikatowe, że często przeplatają różne style. Idealnym tego przykładem mogą być nowoczesne akcenty oraz retro meble w jednym salonie. Meble w stylu retro charakteryzują się wykorzystaniem głównie ciemnego drewna oraz pastelowych kolorów. Karmelowa skóra, welur w pudrowym kolorze oraz miedziane elementy to także cechy przypisane temu stylowi. 


Nasz Belldeco sklep online w kategorii mebli retro oferuje między innymi fotele, kwietniki, sofy, stoliki nocne, szafki ścienne, komody i witryny, a także szafki RTV. Wszystkie pozycje zostały dopracowane do perfekcji, dlatego gwarantujemy, że posłużą one przez wiele lat. Stawiamy nie tylko na piękny wygląd mebli, ale także ich funkcjonalność i użyteczność, aby mogły cieszyć oko i służyć domownikom.

Pozostałe style, które można wkomponować razem z meblami retro 

Dzisiejsza moda jeśli chodzi o wnętrza, nie ma żadnych ograniczeń. Jedynym może być Twoja wyobraźnia. Dlatego jeśli marzysz o połączeniu kilku stylów w pomieszczeniach, tak aby stworzyć oryginalne wnętrze, polecamy zajrzeć na inne pozycje, które posiadamy w sklepie:Meble retro do salonu, sypialni oraz łazienki pięknie połączą style w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i życzymy owocnych zakupów. 

Filtruj

Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Wysokość:
cm cm
Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Filtruj