Wianki i dekoracje wiszące

Wianki bożonarodzeniowe i inne dekoracje wiszące na Święta urozmaicą Twe okna i drzwi!


Wianki bożonarodzeniowe sprawią, że Twoi goście poczują iście świąteczną atmosferę już podczas przekraczania progu domu. Świąteczne wianki na drzwi dostępne są w wielu wariantach. W naszym sklepie znajdziesz zarówno ozdoby bożonarodzeniowe wykonane z naturalnych produktów takich jak szyszki czy suszone gałązki, jak i z metalu czy papieru. Oprócz szerokiej oferty wianków na Boże Narodzenie w Lawendowy Kredens oferujemy także wybór wiszących dekoracji świątecznych.

Wianki bożonarodzeniowe i inne dekoracje wiszące

Wianki bożonarodzeniowe na drzwi przyjęły się niczym figurki skrzatów i mikołajów pod choinką. Dziś, drzwi niemal każdego mieszkania, ozdobione są wiankiem świątecznym. Jednak z roku na rok, trendy bożonarodzeniowe uzupełniane są o kolejne elementy. Ciekawym rozwiązaniem są dekoracje wiszące na Boże Narodzenie w formie metalowych serc, papierowych rozet czy świecących gwiazdek. Na uwagę zasługują również wiszące świeczniki.


Belldeco sklep online oferuje nie tylko meble prowansalskie, ale także szeroki wybór ozdób okazjonalnych. U nas znajdziesz wyjątkowe wieńce bożonarodzeniowe, a także inne ozdoby tematyczne, takie jak:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj