*}

Pufy i podnóżki

Oferowane przez nasz sklep podnóżki i pufy zaprojektowane oraz wykonane zostały przez producentów podążających za nowymi trendami - mowa tu między innymi o takich markach jak Mauro Ferretti, Clayre & Eef, czy też Chic Antique. Pufy i podnóżki to meble niepozorne, które dokupuje się do posiadanych już kanap, foteli, czy też stolików kawowych. Względem mebli dużogabarytowych są one niewielkie, a jednocześnie mogą zapewnić duży komfort podczas wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Sprawdź sam i przekonaj się, jakie podnóżki do foteli oraz pufy przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.    

Podnóżki oraz pufy - postaw na wygodne rozwiązania 

Obecnie na rynku można znaleźć przeróżne podnóżki i pufy o wielu odcieniach oraz designie. Nie inaczej jest w naszym sklepie! Specjalnie z myślą o klientach zatroszczyliśmy się o to, aby w tej kategorii nie zabrakło:

  • puf w stylu skandynawskim - podnóżki i pufy w stylu prowansalskim to akcesoria, dzięki którym z łatwością można ocieplić wystrój wnętrza. Są one najczęściej tapicerowane wyrazistą i przyjemną w dotyku tkaniną, dzięki czemu wyróżniają się na tle stonowanej aranżacji, 
  • puf loftowych - w przeciwieństwie do odpowiedników glamour, pufy i podnóżki industrialne do foteli cechuje minimalizm. Akcesoria te zwykle są wsparte na metalowych nóżkach i mają gładką powierzchnię - bez zbędnych dla tego stylu pikowań, 
  • puf glamour - w tej stylistyce najistotniejszy jest ciekawy design oraz błysk. Właśnie dlatego podnóżki i pufy wykonane w tej stylistyce mają najczęściej ozdobne przeszycia oraz przyciągające wzrok pikowania. Ponadto często posiadają złote akcenty.

Niektóre oferowane przez nas pufy i podnóżki mają niewielkie, jednak praktyczne schowki, dzięki którym z łatwością da się schować w nich różne przedmioty, aby podczas wypoczynku mieć je zawsze pod ręką.

W naszym sklepie można również nabyć wyjątkowe meble prowansalskie współgrające z pufami i podnóżkami, a w tym:

Filtruj

Szerokość:
cm cm
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena:
Producent:
Filtruj