Kinkiety

Podczas aranżacji wnętrza nie wolno zapomnieć o dodatkach, takich jak kinkiety industrialne lub prowansalskie. Bez wątpienia nadają wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Podkreślają styl w jakim zostało zaaranżowane całe pomieszczenie. Jest tak nie bez przyczyny, gdyż czarne kinkiety loftowe (jak i modele w innych wariantach kolorystycznych) designem nawiązują do hal produkcyjnych, fabryk czy magazynów. Z jednej strony wydają się surowe, z drugiej natomiast nowoczesne. Całkowicie inne są kinkiety prowansalskie – patrząc na nie myśli uciekają do Francji.

Kinkiety prowansalskie – eleganckie i romantyczne

Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas kinkiety w stylu prowansalskim, pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny klimat w domu. Dzięki nim każde wnętrze staje się przytulne, ciepłe i romantyczne. W Belldeco sklep online znajdziesz różnorodne kinkiety w stylu prowansalskim. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wyjątkowych materiałów, posiadają fantazyjne kształty i wyjątkowe kolory. Piękny, biały i rzeźbiony kinkiet prowansalski stanie się ozdobą Twojego domu.

Nasza inna propozycja, to kinkiety industrialne loft (do salonu, do łazienki, sypialni i innych pomieszczeń). Zazwyczaj są one czarne, posiadają metalowe elementy, a także nierzadko wyróżniające się żarówki.

Kinkiety loftowe to nie wszystko

W ofercie znajdują się nie tylko kinkiety loftowe oraz kinkiety prowansalskie. W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych produktów, dzięki którym odmienisz swoje wnętrze. Nasze meble prowansalskie tworzone są przez marki takie jak Belldeco czy Livin Hill. Posiadamy także cudowne propozycje prosto z Francji, Danii i Holandii. Oferujemy między innymi:

Dzięki nim zaaranżujesz wnętrze w jednolitym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania kinkietów loftowych czarnych lub prowansalskich!

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj