Regały

Posiadanie licznych półek wiąże się z wieloma korzyściami - można na nich ustawić książki, kwiaty, zdjęcia, jak i inne pamiątki. Regały prowansalskie, a także loftowe i skandynawskie mają jednak coś więcej do zaoferowania! Oprócz dodatkowego miejsca do eksponowania przedmiotów, stanowią same w sobie atrakcyjny element wystroju. Dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, a także wymiarach. Niektóre z modeli posiadają dodatkowe udogodnienia, takie jak szafki, czy szuflady. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego sprzedajemy regały industrialne, skandynawskie oraz prowansalskie od takich producentów jak firma Livin Hill, Clayre & Eef, czy też duńska marka Chic Antique.

Regały w wielu odsłonach 

W dzisiejszych czasach wystrój mieszkania odgrywa bardzo dużą rolę w życiu każdego człowieka. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze regały loftowe, prowansalskie oraz skandynawskie na książki dostępne są w tak wielu modelach. Dzięki nim da się nie tylko stworzyć domową biblioteczkę, ale i wprowadzić domową atmosferę, stawiając na półkach zdjęcia, czy też pamiątki z podróży lub rodzinnych imprez.  

W tej rozbudowanej kategorii znajdują się:

  • regały prowansalskie - występują zazwyczaj w odcieniach bieli oraz beżu. Mogą mieć gładką powierzchnię, jak i być urokliwie postarzane, co zdecydowanie dodaje im szyku. Regały te często posiadają zdobienia wieńczące górną część mebla, jak i dekoracyjne nóżki, które sprawiają, że całość wydaje się lżejsza, 
  • regały w stylu skandynawskim - podobnie jak regały prowansalskie, tak i skandynawskie oferowane są najczęściej w jasnej kolorystyce, choć nie brakuje u nas ciekawych propozycji w ciemniejszych odcieniach. W ich przypadku główną rolę odgrywa minimalna ilość zdobień, jak i naturalne, drewniane akcenty, 
  • regały w stylu industrialnym - prostota i minimalizm to z pewnością hasła, opisujące w skrócie surowe regały loftowe. Na ich półkach oraz ewentualnych drzwiczkach na próżno szukać ozdobnych frezowań. To, co wyróżnia je spośród innych modeli, to metalowe akcenty i ponadczasowa czerń. 

Oprócz regałów prowansalskich, industrialnych, jak i skandynawskich, w ofercie naszego sklepu znajdują się również inne meble prowansalskie, a w tym: 

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj