Zegary do kuchni

Duże, wiszące zegary do kuchni to skarby. Z ich pomocą można nie tylko udekorować pustą ścianę, ale i podkreślić charakter prowansalskiej aranżacji. Stawiamy nie tylko na wygląd, ale i funkcjonalność, dlatego też sprzedawane przez nas zegary ścienne do kuchni mają duże, czytelne tarcze, a przy tym nie tracą na swoim uroku. Z powodzeniem można przy nich powiesić obrazy do kuchni, które także znajdziesz w naszym asortymencie. Nie czekaj i złóż swoje zamówienie już dzisiaj. Modne dodatki do kuchni są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Zegary do kuchni - warto je mieć

Zegary na ścianę do kuchni to obowiązkowy element dla wszystkich, którzy zawsze chcą mieć czas pod kontrolą. W zależności od modelu kuchenne zegarki ścienne mogą posiadać:

  • minimalistyczną, gładką tarczę, na której zaznaczone są jedynie pełne godziny. Tego typu szare, białe i czarne zegary ścienne do kuchni sprawdzą się we wnętrzach loftowych oraz nowoczesnych,
  • ozdobną tarczę z grafiką (np. mapą, budynkami, czy też zwierzętami),
  • tarczę z godzinami oznaczonymi cyframi arabskimi lub rzymskimi.

Ponadto zegary kuchenne na ścianę z łatwością da się dopasować kolorystycznie do frontów swoich mebli, tworząc tym samym estetycznie spójną całość. Można także poeksperymentować z kształtem, gdyż duże, nowoczesne i klasyczne zegary na ścianę do kuchni mogą:

  • być okrągłe, ale i mieć kształt elipsy,
  • być osadzone w prostokątnej ramie i tym samym przypominać obraz.

Oczywiście wybierając zegary na ścianę kuchenną warto pójść o krok dalej i dopasować je do reszty oryginalnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj