Meble ogrodowe

Industrialne oraz prowansalskie meble ogrodowe to wyjątkowe ławki, stoliki, fotele, a także stojaki na akcesoria, które znajdziesz w naszej ofercie. Zatroszczyliśmy się o to, aby wśród wielu produktów od znakomitych producentów nie zabrakło mebli rattanowych, metalowych, a także stolików z ozdobnymi blatami. Sprzedawane przez nas industrialne oraz prowansalskie meble ogrodowe z powodzeniem ustawisz nie tylko w ogródku, ale i pod altanką, czy też na balkonie - pełna dowolność. Dzięki dużej różnorodności oraz oryginalnym propozycjom każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Meble ogrodowe w wielu odsłonach

Zaprojektowane przez znanych producentów, a w tym firmę Clayre & Eef, Belldeco, a także Chic Antique, meble ogrodowe prowansalskie i industrialne zagwarantują Ci najwyższy komfort. Pięknie będą prezentować się na tle klasycznego, romantycznego, angielskiego, jak i francuskiego ogrodu, przez co staną się jednym z jego atutów.

W tej kategorii znajdziesz:

  • rattanowe meble do ogrodu - są to zarówno fotele, stoliki, jak i krzesła. Meble te chętnie nazywane są także plecionymi lub tkanymi, gdyż ich konstrukcja to nic innego, jak kunsztowny splot danego materiału, który używany jest do ich produkcji. Niektóre prowansalskie meble ogrodowe z tej kategorii sprostają zarówno wilgoci, jak i niskim temperaturom - informacji na ten temat należy szukać w opisach produktu. Warto również zauważyć, że niektóre meble prowansalskie tego typu świetnie spiszą się także w salonie!
  • industrialne oraz prowansalskie meble ogrodowe wykonane z metalu - kupując je inwestuje się w meble, które przez długie lata będą wykorzystywane przez całą rodzinę. W prowansalskiej odsłonie na oparciach krzeseł oraz ławek można zaobserwować zgrabne zdobienia, które przy niektórych modelach przybierają nawet kształt motyli. Industrialne meble cechuje zaś minimalizm, a także proste kształty.

Zestawy rattanowych mebli prowansalskich do ogrodu, a także krzesła, fotele oraz stoliki industrialne to raptem ułamek tego, co możesz znaleźć w naszym sklepie. Odwiedź także inne kategorie. Dzięki licznym akcesoriom sprawisz, że Twój ogród będzie jeszcze bardziej wyjątkowy: dekoracje ogrodowe, podpory do pnączy.

Filtruj

Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj