Zazdrostki

Zazdrostki do kuchni znów wracają do mody! Znane są one już z XVII wieku i mimo wielu udogodnień technologicznych nadal często można je spotkać w oknach. Należy podkreślić, że zazdrostki kuchenne pełnią podobną funkcję jak firanki. Wiesza się je na specjalnym drążku, który umieszcza się na dowolnej wysokości (zazwyczaj niżej niż środek okna). Oferowane przez nasz sklep eleganckie zazdrostki do kuchni wykonane są z różnych tkanin i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych (zarówno jednolite, jak i ze wzorem). Dzięki nim zadbasz o swój komfort, a jednocześnie nie zaciemnisz pomieszczenia. To idealna alternatywa dla długich, ciężkich zasłon.

Zazdrostki kuchenne - bogactwo wyboru

Jeżeli chodzi o styl klasyczny, rustykalny oraz prowansalski, to komplet firanek do kuchni z zazdrostkami z pewnością pomoże Ci podkreślić charakter kuchni. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz:

  • firany zazdrostki o różnych wymiarach, które dopasujesz do szerokich i wąskich okien. Dobranie szerokości jest niezwykle istotne, by móc cieszyć się dekoracyjnymi marszczeniami,
  • nowoczesne zazdrostki do kuchni uszyte w 100% z bawełny lub ażurowe i koronkowe,
  • komplet zazdrostek do kuchni z nadrukiem, np. motywem roślinnym, marynistycznym lub nawiązującym do gotowania.

Zazdrostki w kuchni bardzo łatwo i szybko zawiesza się w oknach. Można zrobić to na dwa sposoby. Na drążku, który:

  • przyklejany jest lub przykręcany do ramy okiennej,
  • jest rozciągany (system rozporowy) - idealnie sprawdzi się on w oknach, które są rzadko otwierane. 

Zainteresowały Cię zazdrostki do kuchni i szukasz produktów, które pomogą Ci podkreślić walory Twojej aranżacji? Zatem jesteśmy pewni, że nasze pozostałe dodatki do kuchni szybko Cię urzekną. Mamy w swoim asortymencie:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj