Dzwonki żeliwne

Klasyczny, a może z uroczym dodatkiem? Jaki dzwonek żeliwny lepiej odnajdzie się w Twoim ogrodzie lub na werandzie? Bez względu na odpowiedź oba warianty znajdziesz w naszej ofercie. Przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów dekoracji i sprowadziliśmy żeliwne dzwonki zaprojektowane oraz wyprodukowane przez takie firmy jak Clayre & Eef. Cena produktów adekwatna jest to ich jakości oraz wytrzymałości na niekorzystne warunki atmosferyczne panujące w polskim klimacie. 

Dzwonki żeliwne z charakterem

Przejrzyj naszą kolekcję dzwonków żeliwnych a przekonasz się, że nie da się przejść koło nich obojętnie. W szczególności polecamy:

  • - stylowe dzwonki żeliwne wzbogacone o zwierzęce postacie - takie żeliwne dzwonki do drzwi najczęściej widać przy framugach sklepów, ale i na werandach oraz tarasach stylizowanych na styl prowansalski albo skandynawski. Bardzo dobrze odnajdą się także w ogrodzie, np. przy szklarni, czy też szopce na narzędzia. Na ich szczycie może znajdować się kot, sowa, koń, ptak, a nawet różne gatunki psów, 
  • - duże dzwonki żeliwne dla miłośników motoryzacji. Na ich szczycie może znajdować się zarówno traktor, jak i samochód, czy skuter - duży wybór gwarantowany, 
  • - starannie wykonane dzwonki żeliwne dla miłośników żeglarstwa z motywami marynistycznymi. 

Przed złożeniem zamówienia na żeliwne dzwonki zachęcamy sprawdzić specyfikacje każdego produktu. To tam znajdują się informacje zarówno o jego wymiarach, jak i kolorze. Jako sklep zapewniamy szybką przesyłkę.

Żeliwne dzwonki i nie tylko 

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko oryginalne dzwonki żeliwne. Polecamy także liczne akcesoria do domu oraz ogrodu, które pomogą Ci zadbać o wyjątkowy wystrój oraz kompozycje. W naszym asortymencie znajdzie się coś zarówno dla dzieci, jak i osób starszych, które pragną raz na zawsze zerwać z monotonią. 

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj