*}

Meble Shabby Chic

Meble Shabby Chic o ponadczasowym stylu do Twojego mieszkania to idealna propozycja na gruntowną zmianę wnętrza. Jeśli szukasz unikatowych i oryginalnych rozwiązań, jeśli chodzi o elementy dekoracyjne oraz wyposażenie domu, przychodzimy z pomocą i oferujemy wysokiej jakości meble w stylu Shabby Chic

Meble Shabby Chic – oryginalny styl do wnętrz

Styl Shabby Chic cechuje się głęboko wyszukaną formą vintage, który rzadko króluje we wnętrzach. Został zapoczątkowany przez Rachel Ashwell pod koniec XX wieku we Wielkiej Brytanii. Shabby Chic łączy w sobie cechy charakterystyczne dla stylu starej Prowansji, gdzie można znaleźć głównie drewniane meble w białym kolorze. Kluczową cechą jest ich antyczny wygląd. Wchodząc do pomieszczenia gdzie został zastosowany styl Shabby Chic można poczuć się jak nasi przodkowie sprzed 100 lat zamieszkujący Anglię i Szkocję. 


Głównym zamysłem tego stylu jest renowacja starych egzemplarzy mebli. Nasz Belldeco sklep online oferuje zakup wysokiej jakości pozycji do wykończenia i wyposażenia mieszkań w stylu Shabby Chic bez konieczności ich odnawiania. Znajdziesz między innymi stoliki nocne, fotele, komody, witryny, krzesła, kwietniki, a nawet stojaki na rowery. Bez problemu możesz skomponować cały zestaw stołu i krzeseł do jadalni czy szafek nocnych do sypialni. 

Pozostałe meble w połączeniu ze stylem Shabby Chic

Styl Shabby Chic meble to nie jedyny rodzaj wyposażenia do domów, jaki proponujemy dla fanów ponadczasowych rozwiązań z duszą. Znajdziesz u nas także:Wszystkie egzemplarze wyróżniają się unikatowym wyglądem, niepowtarzalną budową, a także wysoką jakością i użytecznością. Stawiamy na praktyczność i wygodne rozwiązania, nawet jeśli wybierasz meble w stylu XX wieku. 

Filtruj

Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Wysokość:
cm cm
Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Filtruj