Dzbanki, konewki ozdobne, kanki

Już od kilku sezonów dzbanki ozdobne, kanki oraz konewki zdobią ogródki, werandy, ale i wnętrza mieszkań, które zaaranżowane zostały w duchu prowansalskich oraz skandynawskich trendów. Jako sklep nie mogliśmy tego przeoczyć, dlatego też stworzyliśmy kategorię, w której znajdują się produkty takich marek jak Clayre & Eef. Niektórych z nich można używać na co dzień, inne natomiast pełnią funkcję typowo dekoracyjną. 

Skandynawskie i prowansalskie konewki, kanki i dzbanki ozdobne 

W tej kategorii jako klient znajdziesz między innymi konewki ozdobne do ogrodu ze wzorami lub grawerowanymi napisami, jak i kanki oraz ozdobne dzbanki.  Dużą popularnością cieszą się nieprzerwanie:

  • - kanki ozdobne do ogrodu - zazwyczaj są one metalowe, dlatego też nie jest im straszny deszcz, czy też niskie temperatury. Z ich pomocą można stworzyć ciekawe kompozycje. Niektórzy lubią te ozdoby do ogrodu traktować jako doniczki,
  • - dzbanki ozdobne - mogą to być modele metalowe do ogrodu, ale i ceramiczne, które świetnie odnajdą się we wnętrzach. Same w sobie stanowią ciekawą dekorację. Można w nich umieścić, np. suszone kwiaty, czy też zioła. Ceramika może mieć jednolity kolor, ale i ciekawe zdobienia (najczęściej są to motywy roślinne i kwiatowe), 
  • - metalowe konewki ozdobne do ogrodu lub szklarni - poza klasycznymi modelami, jako Belldeco sklep online polecamy produkty stylizowane. W ofercie posiadamy duże oraz małe konewki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Konewki, kanki, dzbanki i nie tylko 

Zamawiając dzbanki ozdobne, kanki oraz konewki, radzimy zapoznać się z ich specyfikacjami. Umieściliśmy je w opisach. Informacje dotyczą ich wymiarów, koloru oraz materiału, z jakiego zostały wyprodukowane. Cena naszych produktów adekwatna jest to ich jakości, wykonania oraz odporności na uszkodzenia. Stanowią one świetny pomysł na prezent. 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem, w którym znajdują się między innymi:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj