*}

Dozowniki do mydła, mydelniczki, kubki

Szukasz idealnej mydelniczki do łazienki, a może chcesz postawić na dozowniki do mydła płynnego? Idealnie trafiłeś, gdyż w naszej ofercie znajdziesz ponadczasowe i unikalne modele akcesoriów do łazienki. W asortymencie stawiamy głównie na styl prowansalski.  

Dozowniki do mydła, kubki na szczoteczki oraz mydelniczki 

Dozowniki do łazienki oraz kubki do łazienki można spotkać praktycznie w każdym domu. Nie zawsze jednak pasują one do wystroju łazienki, dlatego jeśli szukasz idealnej ich wersji, tak aby zmienić styl pomieszczenia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kubki łazienkowe mogą być zarówno ładne i używane codziennie przez domowników. 

Mydelniczki do łazienki zabezpieczą armaturę sanitarną przed zabrudzeniami (osadem i zaciekami po produktach do pielęgnacji), a także pozwolą na zachowanie porządku. Jeśli jednak szukasz wersji na płynne preparaty, idealnie sprawdzą się pojemniki na mydło do łazienki z dozownikami

Dodatkowe dekoracje do łazienki w stylu prowansalskim 

Posiadamy także inne dekoracje do łazienki, które pozwolą na stworzenie przytulnej atmosfery i wnętrza sprzyjającego relaksowi. Akcesoria łazienkowe takie jak: obrazy, świeczniki, ręczniki do rąk, czy kosze na pranie to tylko niektóre z nich. Również koszyki do łazienki posłużą nie tylko za ozdobę, ale również i miejsce do organizacji kosmetyków, chemii domowej lub tekstyliów

Meble prowansalskie dodadzą francuskiego stylu i ocieplą łazienkę. Wśród nich można znaleźć np. lustra z pięknymi rzeźbionymi ramami, które wykończą pustą ścianę nad umywalką. Dekoracje do łazienki powinny być delikatne, nie tłumić całego wystroju oraz nie zakłócać porządku. W naszym asortymencie znajdziesz głównie kolory białe, beżowe oraz motyw metalu i drewna. Dzięki temu wszystkie elementy będą do siebie pasować. Niektóre dozowniki do mydła posiadają nadruki w postaci napisów charakterystycznych dla Prowansji.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj