Obrazy do kuchni

Kuchnia to serce każdego domu - to w niej najlepiej się rozmawia gotując lub też zasiadając wspólnie przy rodzinnym stole. Oferowane przez nas obrazy do kuchni pozwolą Ci wnieść do tego pomieszczenia nutkę wyjątkowości oraz dobrego smaku. Pięknie wzbogacą one gołe ściany i pomogą Ci podkreślić styl prowansalski, ale i aranżacje retro! Zaprezentowane obrazy kuchenne zaprojektowane zostały przez popularnych producentów, dlatego też jesteśmy pewni, że zachwycą Cię na pierwszy rzut oka! Poza dekoracjami ściennymi sprzedajemy także inne dodatki do kuchni, a w tym magnesy na lodówkę.

Obrazy kuchenne w wielu formatach

Wybierając obrazy na ścianę do kuchni nie trzeba się niczym ograniczać - liczy się styl oraz unikalna forma! W tej kategorii, wśród wielu propozycji, znajdziesz między innymi:

  • obrazy kuchenne na ścianę o nieregularnych kształtach - symetria ma moc (to prawda) nie trzeba się jednak do niej ograniczać! Równie dobrze można postawić na małe obrazki do kuchni w kształcie kubka, kapsla, czy też sklepowego szyldu,
  • obrazki do kuchni w ramkach, jak i żeliwne, metalowe tablice do zawieszenia, którym nie jest straszny upływający czas,
  • poziome i pionowe obrazy do kuchni, które wybiera się w oparciu o szerokość i wysokość ściany w pomieszczeniu,
  • obrazy do kuchni z samymi napisami, jak i grafikami, które są znamienne dla dzisiejszej popkultury,
  • obrazy z ziołami, owocami lub motywem kawy do kuchni i jadalni.

Jak na stylowe obrazy do kuchni przystało oferujemy modele z różnymi grafikami. W szczególności polecamy prowansalskie obrazki Belldeco, Clayre & Eef oraz Chic Antique. Oryginalne obrazy do kuchni retro (wykonane z metalu) spiszą się także doskonale jako dekoracja pod altanką, czy w domowym garażu.

Oprócz obrazów na ścianę do kuchni zachęcamy zapoznać się z innymi dekoracjami. Polecamy:

Filtruj

Szerokość:
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Producent:
Filtruj