Szafy

Szafy prowansalskie oraz industrialne stanowią podstawowe wyposażenie zarówno sypialni, przedpokoju, jak i nierzadko salonu. Są one nie tylko integralną częścią całej aranżacji. Dzięki tym meblom zapanuje się nad porządkiem w domu. Z ich pomocą we właściwy sposób można przechowywać ubrania, czy też schować niektóre rzeczy przed oczyma gości. Umieszczone przez nas w tej kategorii szafy w stylu prowansalskim, skandynawskim i loftowym, poza funkcjonalnością, mają unikalny design, dzięki któremu można stworzyć stylizowane wnętrza - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Przekonaj się o tym sam, zapoznając z naszą ofertą, którą mogliśmy stworzyć dzięki takim producentom jak Livin Hill, Aluro, Chic Antique, Meble Prowansalskie NS, Belldeco czy też Clayre & Eef. 

Szafy prowansalskie oraz industrialne 

Oferowane przez nas szafy w stylu prowansalskim zachwycą niejednego klienta. Wśród wielu modeli nie zabrakło szaf w białych, jak i beżowych odcieniach. W większości przypadków osadzone są one na wysokich, dekoracyjnych nóżkach, które dodają im lekkości. Mówiąc o szafach prowansalskich nie można również zapomnieć o delikatnych uchwytach, a także ozdobnych, frezowanych drzwiczkach. 

 

Industrialne szafy znajdujące się w naszej ofercie mają całkowicie inny design. W ich przypadku dominują ciemne barwy takie jak ponadczasowa czerń. Metalowe akcenty dodają całości charakteru, sprawiając tym samym, że loftowe szafy pięknie prezentują się w surowych pomieszczeniach. Bardzo często są one wykonane w całości z metalu. 

 

Wszystkie szafy prowansalskie, skandynawskie oraz industrialne są także bardzo pojemne - ich szczegółowe wymiary podaliśmy w opisie każdego z produktów. Zachęcamy się z nim zapoznać. W przypadku ewentualnych pytań wystarczy się z nami skontaktować - numer podany jest na górze naszej strony.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj