Choinki sztuczne i gałązkiŚwięta już za pasem. Aby poczuć bożonarodzeniowy klimat już teraz warto zaprosić do mieszkania dekoracje, które zadbają o przytulny nastrój. Choinki sztuczne to świetna alternatywa dla żywych drzewek, na które nie każdy może sobie pozwolić. Dostępne w sprzedaży egzemplarze prezentują się bardzo naturalnie, mają nieregularny pokrój oraz piękne wybarwienie. Poza nimi warto postawić na sztuczne gałązki choinki. Ustawiając koło nich figurki świąteczne na Boże Narodzenie, lampiony bożonarodzeniowe oraz świece bożonarodzeniowe można skomponować wyjątkowe stroiki i większe kompozycje.

Sztuczne choinki i gałązki

Czy małe, wąskie, sztuczne choinki na pniu oraz zielone gałązki świąteczne mogą wyglądać jak żywe? Oczywiście! Oferujemy wyjątkowe produkty wykończone w najwyższym standardzie, które w znacznym stopniu wyróżniają się na tle sieciowych odpowiedników. Belldeco, sklep online przygotował również dla klientów inne wyjątkowe propozycje:

  • bombki choinkowe - duże oraz małe. Można nimi śmiało przyozdobić nawet ośnieżone, sztuczne choinki, które wyglądają dzięki nim jak prawdziwe. Zawiesić można je także na gałązki sztuczne, włożone do wazonu,
  • obrusy bożonarodzeniowe - śmiało można na nich rozłożyć sztuczne gałązki ozdobne od choinki, bez obawy o żywicę, czy inne zabrudzenia. Dzięki nim można stworzyć wyjątkowy stroik na wigilię,
  • wianki bożonarodzeniowe - są bardzo gęsto wykonane. Stanowią idealne uzupełnienie dla sztucznych choinek oraz gałązek choinkowych.

Ceny sztucznych choinek oraz gałęzi choinkowych zależne są od ich rozmiarów. Dostępność wielu produktów sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie ozdoby bożonarodzeniowe, dopasowane do wystroju oraz wielkości wnętrza. W ofercie znajdują się również meble prowansalskie.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj