Ozdoby na ścianę i obrazy

Obrazy w stylu prowansalskim to popularna dekoracja, która wpływa na estetykę zarówno salonu, sypialni, korytarza, ale i gabinetu, czy pokoju dziecięcego. Wbrew pozorom obrazy prowansalskie potrafią zaskoczyć. W widoczny sposób nawiązują one do skandynawskiej stylistyki, ale przy tym zachowują swój unikalny charakter. Obrazują one najczęściej malownicze widoki Prowansji, na których nie brakuje motywu lawendy, ale i skupiają się na tamtejszej architekturze oraz roślinności. Sprzedawane przez nasz sklep obrazy w stylu prowansalskim do salonu są oprawione w dekoracyjne ramy, kolor których można dopasować do reszty wyposażenia.

Obrazy prowansalskie - nie oderwiesz od nich oczu

Po obrazy na ścianę w stylu prowansalskim sięgają właściciele małych, ale i dużych salonów. Większość oferowanych przez nas modeli jest malowanych ręcznie, co dodatkowo podnosi ich unikalność. Poza klasycznymi obrazami w stylu prowansalskim, malowanymi na płótnie, znajdziesz w tej kategorii:

  • metalowe obrazy na ścianę - pod względem kształtu nie są one zamknięte w żadnej ramie. Designem nieraz nawiązują do vintage, przez co wprowadzają do wnętrza powiew minionych lat,
  • obrazy ścienne w stylu prowansalskim malowane na cienkim płótnie, które rozciągnięte są pomiędzy dwoma drewnianymi listewkami.

Zachęcamy do tego, aby przy wyborze obrazów w stylu prowansalskim zapoznać się z ich wymiarami - można to zrobić, zaglądając w opis każdego produktu.

Obrazy prowansalskie i nie tylko

Poza nowoczesnymi obrazami z metalu, ażurowymi obrazami oraz klasycznymi obrazami w stylu prowansalskim polecamy także inne dekoracje do salonu. Dzięki naszym produktom sprawisz, że Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowego oraz unikalnego charakteru. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

Filtruj

Szerokość:
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Producent:
Filtruj