*}

Biurka

W czasach, kiedy sieciowe meble zanudzają powtarzalnością oraz schematycznymi kształtami, znajdujące się w tej kategorii biurka prowansalskie będą oryginalnym elementem wystroju każdego pomieszczenia - sprawdzą się one zarówno w domowym biurze, jak i w pokoju nastolatka. Nie tylko są one funkcjonalne - większość modeli posiada praktyczne szafki i szuflady, ale i uznaje się je za niezwykle stylowe oraz wytrzymałe. Sprzedawane przez nas biurka w stylu prowansalskim stanowią pewną inwestycję. Wykonane są z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu niezawodnie będą służyć swoim właścicielom przez wiele lat. 

Biurka prowansalskie - ponadczasowa elegancja 

Nie ma wątpliwości, że znajdujące się w tej kategorii biurka prowansalskie zwracają uwagę osób, które chcą zaaranżować przytulne pomieszczenie. Sam styl tych mebli, jak sama nazwa na to wskazuje, narodził się w Prowansji - krainie położonej w południowo-wschodnim regionie Francji. Biurka w stylu prowansalskim swoim designem nawiązują do klasycznych oraz eleganckich rozwiązań i przywodzą na myśl wiejską sielankę. Występują najczęściej w jasnych, białych i beżowych odcieniach. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oprócz biurek w stylu prowansalskim, można również znaleźć w tej kategorii bardziej nowoczesne biurka industrialne z charakterystycznymi, metalowymi akcentami, jak i biurka w stylu skandynawskim. Zaprojektowane zostały przez topowych producentów, w gronie których znajdują się takie firmy jak Livin Hill, Chic Antique, czy też polskie Aluro i Belldeco. 

Oprócz biurek prowansalskich, loftowych i skandynawskich, w naszym sklepie można znaleźć inne meble prowansalskie, a w tym komody, kredensy, szafki, fotele, stoły prowansalskie, regały prowansalskie i wiele innych. Razem z biurkami będą one tworzyły w Państwa domach przepiękne wnętrza.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj