Gałki do Mebli

Gałki do mebli to małe, ale jakże istotne akcesoria, które są w stanie zmienić wygląd niejednego mebla. Dzięki nim biurka prowansalskie, szafy prowansalskie, jak i szafki nocne nabierają wyjątkowego charakteru. Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umieściliśmy w tej kategorii gałki meblowe o różnych kształtach, kolorach, a także wielkościach - jest w czym wybierać! Produkty te wykonane są także z różnych materiałów, o czym można dowiedzieć się z ich opisów.

Gałki do mebli - duży wybór i atrakcyjna cena

W tej kategorii znajdują się gałki do komody, szafek, szuflad oraz mebli kuchennych, które są w stanie wiele wnieść do niejednej aranżacji. W zależności od gustu i oczekiwań ozdobne gałki meblowe mogą być:

  • żeliwne lub mosiężne,
  • porcelanowe lub ceramiczne,
  • wykonane z tworzywa sztucznego.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się także ozdobne gałki do mebli w kolorze białym, czarnym, złotym, a także srebrnym - w tej kategorii nie zabrakło jednak propozycji bardziej oryginalnych! Gałki do mebli w odcieniu zieleni, granatu, czy też fioletu też zasługują na uwagę!

Gałki do mebli w wielu stylach

Bez wątpienia nie należy bagatelizować ozdobnych gałek do mebli, które są w stanie całkowicie odmienić charakter komody, szafki, czy też kredensu. W naszym asortymencie posiadamy między innymi gałki do szafek prowansalskich, retro, glamour, jak i nowoczesnych. Nie zabrakło również propozycji bardziej klasycznych, o gładkich powierzchniach, które świetnie sprawdzą się przy meblach dziecięcych.

 

Oferowane przez nas ozdobne gałki do mebli są bardzo proste w montażu - wystarczy je wkręcić w przygotowanym do tego celu otworze, by móc zacząć z nich korzystać. Niezbędnych informacji na ich temat można dowiedzieć się z opisów produktów. Złożone zamówienie na ozdobne gałki meblowe realizujemy w możliwie najszybszym czasie. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi produktami - uwagę przykuwają chociażby meble Belldeco.

Filtruj

Kolor:
Materiał:
Producent:
Cena:
Filtruj