Wieszaki ścienne

Wieszaki ścienne to akcesoria, które sprawdzają się praktycznie w każdym pomieszczeniu - w przedpokoju wieszamy na nich kurtki, w łazience ręczniki, w kuchni ściereczki, a w sypialni szlafroki - jak widać możliwości jest wiele! Oferowane przez nas wieszaki na ścianę niejedno mają imię - mogą one być subtelne i delikatne z ażurowym wzorem, jak i połączone z półką, na której można dodatkowo coś postawić. Mają one także wiele wymiarów i wykonane są z różnych materiałów - więcej informacji na ich temat znajdziesz w opisie kategorii.

Wieszaki ścienne - postaw na wytrzymały materiał

Jesteśmy pewni, że ścienne wieszaki kuchenne zachwycą osoby, które niekoniecznie lubią przewieszać ściereczki przez krzesła lub uchwyt od piekarnika. Kolorystycznie można je spasować z resztą akcesoriów, np. z uchwytami od mebli.


Ścienne wieszaki do kuchni, przedpokoju i łazienki to akcesoria, z pomocą których z łatwością da się podkreślić walory aranżacji prowansalskiej, skandynawskiej, a nawet industrialnej. Tego typu dodatki do kuchni wykonane są z różnych materiałów, dlatego też warto chociażby wyróżnić:

  • metalowe wieszaki kuchenne na ręczniki papierowe, kubki, czy też ściereczki,
  • wieszaki na ścianę wykonane z mosiądzu,
  • żeliwne wieszaki kuchenne,
  • wieszaki do kuchni z drewna lub rattanu.

Kupując wieszaki ścienne z pewnością warto je spasować z innymi akcesoriami, które także znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Wśród popularnych, a jednocześnie praktycznych i używanych na co dzień produktów, warte uwagi są:

  • uchwyty do mebli kuchennych - w naszej ofercie mamy zarówno podłużne uchwyt, okrągłe oraz trójkątne gałki, a także modele o niestandardowych kształtach,
  • zegary do kuchni - modele o różnych rozmiarach, kształtach oraz designie,
  • zazdrostki do kuchni - jednolite, jak i z ozdobną grafiką, nawiązującą do charakteru wnętrza.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj