Wazony

Wazony dekoracyjne do salonu, sypialni, czy też przedpokoju są przedmiotami, których nie da się zastąpić. W sezonie letnim pomagają one ukwiecić mieszkanie, jesienią zachęcają do tworzenie kompozycji z suchych kwiatów, zaś zimą eksponujemy w nich pachnące igliwie - jak widzać wazony ozdobne do salonu niejedno mają imię! Właśnie dlatego oferujemy je w tak wielu odsłonach. Różnią się one od siebie nie tylko wielkością, czy też kolorem, ale i tworzywem, z którego są wykonane oraz formą. Koniecznie sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Jeżeli interesują Cię natomiast inne dekoracje do salonu, to również możesz liczyć na wyjątkowe produkty, wśród których znajdziesz osłonki na doniczki, a także konewki i dzbanki.

Wazony dekoracyjne - bogactwo form i wzorów

Wystawione przez nas na sprzedaż w tej kategorii ozdobne wazony do salonu wykonane są z różnych materiałów, np. metalu, terakoty, ceramiki, szkła, aluro, czy też glinki włóknistej. Nad ich formą czuwali tacy producenci jak Belldeco, Clayre & Eef oraz Chic Antique, dzięki czemu ma się pewność, że zostały one zaprojektowane z myślą o najmodniejszych wzorach, królujących obecnie we wnętrzach.


W tej kategorii znajdziesz duże wazony dekoracyjne na podłogę, niewielkie, nowoczesne wazony do postawienia na stół, czy też flakony ozdobne, w których umieszcza się zaledwie jeden kwiat. Wysokie wazony dekoracyjne świetnie sprawdzą się w przypadku kwiatów ciętych oraz rozłożystych bukietów. To w nich wyeksponujesz również sztuczne kwiaty do salonu.

Postaw na modne wazony dekoracyjne

U nas znajdziesz zarówno wodoszczelne wazony dekoracyjne do salonu, jak i modele przepuszczalne - w sam raz do tworzenia kompozycji z suchych kwiatów. Do miłośników minimalistycznych rozwiązań przygotowaliśmy białe wazony dekoracyjne o gładkich brzegach, jak i modele ozdobne z nieregularnymi ściankami, pofalowanymi zakończeniami, czy też uszkami.
Koniecznie sprawdź jeszcze u nas:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj