*}

Gazetniki

Gazetniki to zapomniane już akcesoria, które niegdyś gościły w praktycznie każdym mieszkaniu, biurze, czy też poczekalni. Obecnie trendy się zmieniły, jednak nie jest źle, gdyż stojaki na gazety powoli budują swoją reputację na nowo. Elegancko prezentują się one przy delikatnych stolikach kawowych, dekoracyjnych ławach, czy też fotelach oraz kanapach. Dzięki nim czytana prasa znajduje się w jednym miejscu, nie gniecie się, jest poukładana i zawsze łatwo jest po nią sięgnąć. Nowoczesne gazetniki wykorzystywane są na wiele sposobów - dużo osób lubi w nich układać koce, którymi miło jest się okryć przy wieczornym seansie, czy też podczas przesiadywania na balkonie.

Gazetniki - postaw na sprawdzone rozwiązania

Umieszczone przez nas w tej kategorii gazetniki to produkty dostępne w wielu odsłonach. Zadbaliśmy o to, aby klienci mogli wybierać między industrialnymi stojakami na gazety z czarnymi szczebelkami i drewnianymi elementami, złotymi gazetnikami w duchu glamoru, czy też drewnianymi lub wiklinowymi gazetnikami do wnętrz urządzonych z prowansalską nutką - jest zatem w czym wybierać!


Jak na różnorodne dekoracje do salonu przystało, znajdziesz w tej kategorii stojaki na gazety wykonane z wielu materiałów, które dopasujesz do charakteru swojego wnętrza. Z pewnością zainteresują Cię:

  • metalowe gazetniki,
  • drewniane gazetniki,
  • wiklinowe gazetniki.
  • gazetniki z wykonaną z tworzywa sztucznego siatką.

Skoro przeglądasz stojaki na gazety i szukasz innych, równie ciekawych dekoracji, z pomocą których zaaranżujesz swoje mieszkanie, to polecamy Ci skarbonki dekoracyjne o wielu kształtach i rozmiarach, wytrzymałe podpórki do książek, a także figurki dekoracyjne. Zapewniamy dużą dostępność, atrakcyjne ceny, a także duży wybór - dzięki temu z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj