Ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia w stylu prowansalskim oraz barokowym są wyjątkowymi dekoracjami. Nie tylko podkreślają one charakter wnętrza, ale i wprowadzają do niego pierwiastek intymności oraz rodzinnego ciepła. Proponowane przez nas w tej kategorii ramki na zdjęcia do salonu, przedpokoju, czy też sypialni mają różne rozmiary i wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak metal, materiał mdf, drewno, czy też tworzywo sztuczne. Wśród wielu produktów znajdują się zarówno ramki na ścianę, jak i do postawienia na regale, komodzie, szafce RTV, czy też półce - możliwości jest wiele. Dobierając do nich obrazy w stylu prowansalskim oraz zegary ścienne do salonu można stworzyć unikalną, a zarazem klimatyczną aranżację.

Ramki na zdjęcia - wiele pomysłów i inspiracji

Przypatrz się uważnie - każda ramka na zdjęcie w stylu prowansalskim oraz barokowym jest specjalnie stylizowana. W przeciwieństwie do sieciowych odpowiedników nasze ramki:

  • są fakturowane i posiadają delikatne przetarcia, które dodają im uroku,
  • mogą mieć prosty kształt, jak i posiadać detaliczne zdobienia oraz ornamenty,
  • niejednokrotnie wzbogacone są o dodatkowe elementy w postaci płaskorzeźb,
  • w zależności od modelu mogą być pojedyncze, jak i łączone.

Jeżeli chodzi o dekoracje do salonu to ramki na zdjęcia prowansalskie zajmują szczególne miejsce wśród najpopularniejszych akcesoriów. Wbrew pozorom można w nich umieszczać nie tylko zdjęcia. Duże, stylizowane ramki świetnie sprawdzają się w roli ram do lustra. Pięknie prezentują się w nich także kolarze, czy też sezonowe kompozycje - jak widać inspiracji jest wiele!


Pośród naszych produktów znajdziesz między innymi ramki na zdjęcia w stylu prowansalskim do salonu takich producentów jak Clayre & Eef, czy też Chic Antique. Przed złożeniem zamówienia sprawdź z czego są wykonane, jakie mają rozmiary, a także czy są dedykowane do powieszenia, czy też postawienia.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj