Figurki dekoracyjne

Figurki dekoracyjne są dla mieszkania jak biżuteria dla kobiety - zdobią je, a jednocześnie nadają uroku oraz charakteru. Dlatego tak ważne jest by starannie i z rozwagą dobierać te akcesoria do wnętrz! W tej kategorii umieściliśmy złote oraz srebrne figurki ozdobne na meble, które obecnie królują w nowoczesnych aranżacjach, ale i ozdoby imitujące inne przedmioty (np. rowery, samochody, statki itp.) - w sam raz dla pasjonatów, którzy chcą pochwalić się swoim hobby. Dużą popularnością cieszą się także przybierające różne formy figurki ceramiczne do salonu - wśród licznych propozycji nie zabrakło ozdób o abstrakcyjnych kształtach, jak i tych z wizerunkiem zwierząt, np. kotów, psów, królików, słoni, ryb, czy też ptaków.

Figurki dekoracyjne wykonane z różnych materiałów

Wybór figurki dekoracyjnej do salonu na regał, półkę, czy też szafkę nie jest prosty. Nie warto jednak rezygnować z tak ciekawych akcesoriów, które podkreślają charakter wnętrza! W zależności od modelu ozdoby na komodę do salonu mogą być wykonane z:

  • ceramiki lub tworzywa sztucznego,
  • kamienia lub metalu,
  • naturalnych surowców, takich jak drewno.

Figurki ozdobne do salonu to także dekoracje do salonu o wielu barwach. Jeżeli chodzi o styl nowoczesny, to figurki dekoracyjne do domu w stylu glamour są najczęściej srebrne, czarne lub złote. W aranżacjach klasycznych, czy też skandynawskich lepiej spiszą się białe figurki dekoracyjne do pokoju, jak i modele wielokolorowe, starannie malowane.

Figurki ozdobne na wiele okazji

Nie można zapominać, że ozdobne figurki do salonu, podobnie jak podpórki do książek, czy też skarbonki dekoracyjne, są nieprzerwanie od wielu lat idealnym prezentem na wyjątkowe okazje. Tematyczne figurki dekoracyjne do salonu wręcza się na urodziny, walentynki, dzień dziadków, dzień mamy oraz taty, a nawet rocznicę ślubu! Pełna dowolność.

Dla osób, które chcą wypełnić pustki w mieszkaniu, oferujemy poza niskimi oraz wysokimi figurkami ozdobnymi na komodę, zegary stojące do salonu.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj