Sofy

Znajdujące się w tej kategorii sofy w stylu prowansalskim, glamour, industrialnym, jak i klasycznym z pewnością Cię oczarują! W zależności od modelu mają inne wymiary i kształty, dzięki czemu da się je ustawić w niewielkim salonie, jak i pokaźnych rozmiarów pokoju dziennym. Mogą na przykład mieć pikowane lub gładkie oparcia, posiadać długie lub też krótkie nóżki, czy zachwycać ozdobnymi podłokietnikami. Jest zatem w czym wybierać! Nasze kanapy w stylu skandynawskim, prowansalskim oraz industrialnym zaprojektowane zostały zgodnie z obecnie panującymi trendami meblarskimi, o co zadbali tacy producenci jak Belldeco, Mauro Ferretti, Clayre & Eef, czy też Chic Antique. 

Nowoczesne, jak i klasyczne sofy w wielu stylach 

Każda figurująca w naszej ofercie wersalka skandynawska, kanapa w stylu prowansalskim, czy też sofa loftowa, nienagannie prezentuje się z każdej strony, dlatego można ustawić ją zarówno pod ścianą, jak i na środku pokoju - możliwości jest wiele. W ofercie znajdują się:

  • modele nowoczesne - w tym przypadku mowa o sofach industrialnych, które z reguły charakteryzują się minimalistyczną formą, jak i metalowymi akcentami - to z nich głównie tworzone są długie i smukłe nogi kanap. Wśród nowoczesnych propozycji znajdują się również sofy skandynawskie, zachwycające wiele osób stonowanymi tkaninami, jak i drewnianymi akcentami, 
  • modele klasyczne - bez wątpienia sofy prowansalskie to meble, których design nawiązuje do bardziej tradycyjnych propozycji. Mają one piękne zdobienie pod postacią ozdobnie wykończonej ramy, tłoczonych nóżek, czy też elegancko podwijanych podłokietników. W naszym sklepie kupić można ponadto sofy w stylu prowansalskim w wielu rozmiarach oraz kolorach tkaniny tapicerskiej. 

W zaprezentowanej ofercie, oprócz kanap prowansalskich, loftowych, czy też skandynawskich, znaleźć można również sofy glamour, które dzięki złotym akcentom, a także ozdobnym pikowaniom oraz przeszyciom wniosą do każdego pomieszczenia mnóstwo blasku. 

Przeglądając inne nasze meble prowansalskie można również natrafić na zachowane w tej samej stylistyce:

Filtruj

Szerokość:
cm cm
Głębokość:
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena:
Styl:
Kolor:
Producent:
Filtruj