Krzesła

Dobrze dobrane krzesła prowansalskie, jak i industrialne to pozycje, bez których nie obejdzie się żadna kuchnia i jadalnia. Co więcej, nasze krzesła tapicerowane będą świetnie prezentowały się także przy biurku lub też toaletce. Wśród licznych propozycji nie zabrakło również loftowych ławek i stołków, które z powodzeniem można ustawić w przedpokoju lub korytarzu. Wszystko to - i jeszcze więcej - znajdziesz w tej kategorii. Sprzedawane przez nas krzesła w stylu prowansalskim, czy też industrialnym, sygnowane są logiem znanych marek, takich jak Livin Hill, Clayre & Eef, a także Chic Antique. 

Krzesła prowansalskie do pokoju, kuchni i na taras 

Zarówno krzesła tapicerowane prowansalskie, jak i krzesła w stylu industrialnym, cieszą się dużą popularnością. W zależności od designu i przeznaczenia można ustawić je przy stole, czy też wyspie kuchennej. W tej kategorii warto zwrócić ponadto uwagę na metalowe stołki, a także krzesła rattanowe, które pięknie będą prezentować się w ogrodzie, czy też na tarasie! Rattanowe krzesła w stylu prowansalskim, inaczej plecionkowe, warto chować gdy na zewnątrz zaczną już panować niskie temperatury. 

 

Nasze krzesła w stylu prowansalskim, industrialne krzesła loftowe, jak i ławki industiralne w zależności od modelu:

  • mogą mieć nogi wykonane z drewna lub też metalu, 
  • mogą posiadać miękkie lub też twarde siedzisko, 
  • posiadają oparcia i podłokietniki lub też są pozbawione tych elementów, 
  • są wykonane w duchu minimalizmu lub też mają liczne zdobienia, 
  • występują w różnych odcieniach.

 

W naszym internetowym sklepie znajdują się również inne meble prowansalskie, które zasługują na Twoją uwagę. Wśród licznych propozycji warto tu między innymi wymienić:

  • stołki - zarówno te wysokie, jak i niskie, 
  • fotele prowansalskie - modele zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne z przewagą estetycznych zdobień. 
     

Filtruj

Szerokość:
cm cm
Głębokość:
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena:
Styl:
Kolor:
Producent:
Filtruj