Półki

Umieszczone przez nas w tej rozbudowanej kategorii półki prowansalskie, loftowe, a także skandynawskie, mają niejedno oblicze, które Cię zaskoczy. Są one nieodłącznym elementem każdej aranżacji - to w końcu dzięki nim można zagospodarować puste ściany i nadać im wyrazu! Zadbaliśmy o to, aby na tej podstronie znalazły się półki na ścianę w stylu prowansalskim oraz industrialnym w wielu odsłonach, poczynając od różnorodnego designu, jak i wymiarów. Dzięki temu zarówno posiadacz niewielkiego mieszkania, jak i dużego domu czy willi, z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Półki - wiele propozycji do Twojego wnętrza

Półki wiszące prowansalskie, podobnie jak modele industrialne, a także półki w stylu skandynawskim, świetnie odnajdą się w pomieszczeniu, gdzie znajduje się niezagospodarowana w żaden sposób ściana. Ustawić można na nich praktycznie wszystko - od książek, rodzinnych pamiątek, po zdjęcia oraz kwiaty - pełna dowolność! Dużą popularnością cieszą się także wiszące półki prowansalskie, czy też skandynawskie, które mocowane są na linach lub sznurach do sufitu za pomocą specjalnego haczyka.

 

Osoby, które szukają czegoś więcej niż prostych desek, z pewnością zachwycą się stylizowanymi, prowansalskimi półkami wiszącymi z kunsztownymi zdobieniami lub postarzaną powierzchnią, która na myśl przywodzi dawne czasy.

 

W naszej ofercie, oprócz półek prowansalskich, nie zabrakło także ściennych i wiszących półek industrialnych, które mają drewniane półeczki i metalowe, czarne wsporniki. W zależności od gustu można zdecydować się:

  • na prostą konstrukcję loftowych półek,
  • na wiszące półki na ścianę z dodatkami, np. modele z lustrem, haczykami lub ciekawymi rzeźbieniami i fakturami.

Fenomenalnie prezentują się także na ścianie sprzedawane przez nas półki na książki w stylu skandynawskim, które odnajdą się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, jak i w domowym biurze lub biblioteczce.

 

Znajdujące się w ofercie półki prowansalskie świetnie spasują się z innymi, sprzedawanymi przez nasz sklep meblami. Są nimi: szafki na ścianę, regały prowansalskie oraz witryny prowansalskie.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj