Wsporniki do półek

Klasyczne, jak i nowoczesne wsporniki do półek to akcesoria, w których zakochają się osoby ceniące najmniejsze detale. Znajdujące się w tej kategorii modele w większości przypadków wykonane są z żeliwa, dzięki czemu sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na ścianie przydomowej werandy. Ozdobne wsporniki na półki mają różne kształty - między dwoma ramionami można napotkać zarówno kunsztownie wykonane motywy florystyczne, jak i wizerunki zwierząt - pełna dowolność! Oferowane przez nasz sklep podpórki do półek sprowadzamy od rozchwytywanych producentów, takich jak Chic Antique, czy też Clayre & Eef. Z ich szczegółowymi informacjami można zapoznać się w opisach produktów.

Niezwykłe wsporniki na półki

Obecnie coraz częściej w stylizowanych wnętrzach można zauważyć ozdobne wsporniki na półki, które swoim designem przywołują na myśl lata minionych epok. Prezentują się one niezwykle elegancko - zwłaszcza specjalnie postarzane, przecierane modele, które wydają się mieć wiele lat. Wśród dekoratorów są one prawdziwym hitem wnętrzarskim, którego nie należy bagatelizować!

 

Żeliwne podpórki do półek meblowych są nieodłącznym elementem wielu stylizacji. Są one łatwe i intuicyjne w montażu. Mają różne rozmiary, na które warto zwrócić uwagę składając zamówienie. Dzięki solidnym materiałom, z których są wykonane, można je zastosować zarówno w pomieszczeniu, jak i na dworze - pięknie będą zdobić altankę, czy też ukwiecony balkon. W zależności od gustu można zdecydować się na podpórki do półek z motywem roślinnym lub też z podobizną zwierząt.

 

Oprócz czarnych, białych, a także szarych kątowników do półek w naszej ofercie można również znaleźć praktyczne szafki na ścianę w wielu stylach, półki o różnych wymiarach, a także stylowe meble Belldeco - jest zatem w czym wybierać!

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj