Stoliki kawowe

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie prowansalskie stoliki kawowe z litego drewna lub też drewnianej płyty, jak i stoliki industrialne oraz loftowe  - posiadające metalowe akcenty lub wykonane w całości z metalu. Dzięki temu, że dostępne  są one w wielu rozmiarach, a także wykończeniach, z powodzeniem ustawisz je zarówno w pokoju dziennym, jak i w sypialni! Wszystkie meble znajdujące się w naszym sklepie internetowym zaprojektowane i wyprodukowane zostały przez polskich i zagranicznych producentów, do grona których należy między innymi firma Livin Hill, Belldeco, czy też Aluro i Chic Antique. 

 

Wyjątkowe stoliki kawowe o wielu kształtach

Niezależnie do tego, czy zamówisz u nas prowansalskie stoliki kawowe, czy też stoliki industrialne lub skandynawskie, możesz mieć pewność, że niezawodnie będą się one spisywały na przestrzeni wielu lat. W zależności od modelu mogą one:
  • mieć proste lub też toczone i ozdobne nóżki,
  • cechować się prostą konstrukcją lub też posiadać praktyczne szuflady,
  • w całości być wykonane z drewna, drewnianej płyty, metalu lub z kilku połączonych materiałów,
  • być okrągłe lub kwadratowe.
Wybierając idealne dla siebie industrialne, skandynawskie lub prowansalskie stoliki kawowe zwróć koniecznie uwagę na ich rozmiary - dane te znajdziesz w opisie każdego produktu.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj