*}

Sekretarzyki

Znajdujące się w naszej rozbudowanej ofercie sekretarzyki to wyjątkowe meble o szerokim zastosowaniu - dawniej wykorzystywane do przechowywania korespondencji i pisania listów, dzisiaj świetnie sprawdzają się w roli biurka, a nawet stylowej toaletki - wystarczy powiesić nad nimi lustro. W tej kategorii znajdują się zarówno nowoczesne sekretarzyki, jak i modele dużo bardziej klasyczne - zachwycające modnymi zdobieniami, wyprofilowanymi, ozdobnymi nóżkami oraz licznymi szufladkami. Zaprojektowane zostały one przez rozpoznawalnych, polskich producentów, takich jak Aluro, czy też Livin Hill. Ponadto wiele z dostępnych u nas sekretarzyków importowanych jest dla Państwa bezpośrednio od francuskich, duńskich i holenderskich producentów. 

Modne i stylowe sekretarzyki 

Metalowe i drewniane sekretarzyki dostępne są w naszej ofercie w wielu modelach, różniących się między sobą rozmiarem, kolorem, jak i designem. Wszystkie szczegółowe informacje na ich temat znajdują się w opisie produktów, z którym zachęcamy się zapoznać przed złożeniem zamówienia. 

Nasze sekretarzyki występują w wielu stylistykach. Dużą popularnością cieszą się zarówno sekretarzyki białe - świetnie współgrające ze stylem prowansalskim oraz skandynawskim - jak i czarne sekretarzyki z drewnianymi blatami, podkreślające elegancję każdego gabinetu lub sypialni. Jak widać zadbaliśmy o to, aby było w czym wybierać. 

Poza stylowymi, postarzanymi sekretarzykami, które z powodzeniem zastąpią każde biurko, w naszej ofercie można natrafić na wiele innych mebli - z ich pomocą każde wnętrze stanie się oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Uwagę warto skierować między innymi na:

  • biurka prowansalskie, stanowiące ciekawą alternatywę dla sekretarzyków, 
  • stoły prowansalskie, pośród których nie zabrakło modeli z kwadratowym, okrągłym oraz prostokątnym blatem. Są one niezwykle eleganckie, dlatego pięknie będą się prezentować zarówno w kuchni, jak i jadalni połączonej z salonem,
  • inne  meble prowansalskie, a w tym na kredensy, regały, fotele, które na myśl przywodzą wiejską sielankę, prosto z regionu południowo-wschodniej Francji.
     

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Materiał:
Kolor:
Producent:
Filtruj