*}

Stopery do drzwi

Proste, minimalistyczne i klasyczne stopery do drzwi już dawno wyszły z mody. Obecnie coraz więcej osób sięga po bardziej oryginalne oraz barwne propozycje, które wnoszą powiew świeżości do pomieszczenia. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego też oferujemy stopery pod drzwi, wyglądające jak maskotki, a także woreczki, na których wypisane są motywujące sentencje - jest w czym wybierać! Można je wykorzystać do drzwi balkonowych, zewnętrznych, czy też do pokoju dziecka.

Modne stopery do drzwi

Stopery drzwiowe to niepozorne akcesoria. Mimo niewielkiego rozmiaru są ciężkie, przez co skutecznie przytrzymują drzwi, zapobiegając ich zatrzaśnięciu. Dekoracyjny stoper do drzwi nie musi być przytwierdzony do podłogi (jak to jest w przypadku klasycznych propozycji). W razie potrzeby można go przenosić, co czyni go uniwersalnym.


Wszystkie sprzedawane przez nasz sklep stopery do drzwi, podobnie jak gazetniki, podpórki do książek, lampiony dekoracyjne, czy też kwietniki do salonu, wykonane są z należytą dbałością o najmniejsze detale. O taki poziom materiałów i wykończenia zadbały najlepsze marki, z którymi mamy przyjemność współpracować. Mowa tu między innymi o firmie Clayre & Eef.

Najpopularniejsze stopery drzwiowe

W naszej ofercie bardzo dużą popularnością cieszą się stopery pod drzwi przypominające pieska, długie maskotki, a nawet smoka. Miłośnicy żeglugi również znajdą coś dla siebie, gdyż nie zapomnieliśmy o motywach marynistycznych.


Stopery drzwiowe to raptem ułamek całej oferty. Rozbudowany asortyment obejmuje również:

  • dekoracje do salonu, a w tym dywaniki, sztuczne kwiaty, osłonki na doniczki, poduszki, poszewki i inne,
  • figurki dekoracyjne, podkreślające styl aranżacyjny danego pomieszczenia. Można nimi wzbogacić zarówno pokój dzienny, gościnny, jak i sypialnię dziecka.