*}

Tace ozdobne

Platery i tace dekoracyjne coraz częściej goszczą we wnętrzach. Zgrabnie prezentują się na stołach jadalnianych, stolikach kawowych, na komodzie, a nawet na blacie kuchennym. Tace ozdobne uznaje się za uniwersalne, gdyż można na nich zarówno ułożyć owoce, a także wyeksponować świąteczne dekoracje i stroiki. Z ich pomocą łatwiej także przenosić przystawki i inne posiłki. Jeżeli chodzi o dekoracje do salonu są one bardzo oryginalną propozycją.

Wysokiej jakości tace dekoracyjne

Oferowane przez nasz sklep tace ozdobne do salonu to wysokiej jakości produkty, o wytrzymałość i wykończenie których dbają takie marki jak Clayre & Eef, Belldeco, czy też Chic Antique. W zależności od modelu mogą one być wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, rattanu, metalu, a nawet ceramiki. Ozdobne tace dekoracyjne do salonu wykorzystuje się na wiele sposobów:

  • ustawia się na nich, np. świeczniki i świece do salonu oraz figurki dekoracyjne, aby stworzyć unikalną, sezonową kompozycję,
  • przenosi się na nich talerzyki i filiżanki,
  • podaje się na nich ciasta, przekąski, a nawet posiłki (oczywiście o ile tace są ceramiczne lub drewniane).

Oferujemy minimalistyczne, nowoczesne oraz prowansalskie tacki i tace dekoracyjne do salonu. Wśród wielu modeli nie brakuje propozycji złotych, a nawet srebrnych. Mogą one także posiadać dodatkowe elementy, np. rączki, czy też nóżki, które dodają im lekkości. Na powierzchni niektórych umieszczone są także popularne sentencje.


Oczywiście tace dekoracyjne na stół to nie wszystko. Oprócz nich można znaleźć w naszym asortymencie:

  • skarbonki dekoracyjne o wielu rozmiarach i kształtach. W zależności od modelu mogą one przybrać kształt zwierzęcia, pojazdu, czy też zwykłej szkatułki,
  • lampiony dekoracyjne do postawienia we wnętrzu, ale i na tarasie lub werandzie. Zadbają one o odpowiedni klimat, rozświetlając przytulnym blaskiem otoczenie.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj