Ramki na zdjęcia

Stylowe oraz modne ramki do sypialni to idealny sposób na to, aby wyeksponować rodzinne zdjęcia, otrzymane dyplomy, czy też nagrody. Są to najbardziej uniwersalne dodatki do sypialni, które każdy praktycznie posiada w swoim mieszkaniu. W zależności od modelu mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, szkła i metalu, drewna, MDF, a nawet żywicy polimerowej! Ramki na zdjęcia do sypialni oferujemy w wielu odsłonach - nie zabrakło u nas produktów zaprojektowanych w duchu industrialnym, glamour, skandynawskim, czy też prowansalskim.

Modne i stylowe ramki do sypialni

Zawieszając ramki nad łóżkiem do sypialni należy upewnić się, że są wykonane w takim samym stylu jak lustra do sypialni, zegary do sypialni, czy też ozdobne pojemniki i kosze do sypialni. Dbając o spójność designerską można stworzyć przytulne wnętrze, w którym miło będzie się przebywać. Całość dopełnią przyjemne w dotyku poduszki do sypialni, narzuty, czy też miękkie dywaniki.


Oprócz wiszących ramek do sypialni oferujemy także modele do postawienia na komodzie, czy też szafce nocnej. Dużą popularnością cieszą się chociażby ramki, będące częścią figurki.

Ramki do sypialni i nie tylko

Oprócz ramek na zdjęcia do sypialni można również znaleźć w naszym asortymencie dekoracje do pokoju dziecka oraz poręczne notesy ozdobne, których nie kupi się w podrzędnym sklepie papierniczym.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj