Stołki

Stołki to bardzo funkcjonalne meble, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykłe krzesło, czy też pufa nie dadzą rady. Są one niewielkich rozmiarów, dzięki czemu ustawić możne je w każdym kącie lub też pod stołem. Jako internetowy sklep zgromadziliśmy w tej kategorii zarówno stołki barowe, praktyczne stołki do kuchni, jak i stołki tapicerowane, na których można usiąść, jak i położyć nogi, siedząc na kanapie lub fotelu. Stołeczki dostępne w naszej ofercie występują w wielu designach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Praktyczne i zawsze modne stołki 

Niskie, jak i wysokie stołeczki od zawsze używane są w naszych domach. Mogę one być na co dzień wykorzystywane, jak i pełnić rolę designerskiego, ozdobnego dodatku. W tej kategorii znajdziesz między innymi:

  • stołki barowe do kuchni - są one nieodłącznym elementem kuchennej wyspy. Tego typu hokery oferujemy w wielu odsłonach. Dużą popularnością cieszą się te w wersji loftowej, wsparte na grubej, metalowej nodze, lub też cieńszych nóżkach, 
  • niskie stołki prowansalskie - pięknie wyglądają one przy stolikach kawowych. Są nie tylko tapicerowane, ale i zachwycają ozdobnymi nóżkami
  • stołeczki w stylu glamour - niepodważalnie stanowią ciekawy element aranżacji. Stawia się je najczęściej koło toaletek, dużych luster, gdzie swobodnie można na nie kłaść elementy garderoby. Dzięki wielu odcieniom z łatwością dopasuje się je do reszty aranżacji. 

Zarówno wysokie stołki do kuchni, jak i niskie stołeczki skandynawskie oraz industrialne, przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz modne propozycje na czasie. Oprócz stołków sprzedajemy również stylowe meble prowansalskie, a w tym:

Wszystkie niezbędne informacje o produktach znajdują się w ich opisach, z którymi zachęcamy się zapoznać. 
 

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj