Poduszki i poszewki

Do Twojego salonu bardziej będą pasować ozdobne poduszki w stylu prowansalskim, a może wzory przywodzące na myśl retro? Oba te warianty znajdziesz w tej kategorii, którą przygotowaliśmy z myślą o współczesnych trendach, Oferujemy poduszki prowansalskie w wielu wariantach kolorystycznych - zarówno ciemne, jak i pastelowe. Wśród wzorów nie zabrakło motywów roślinnych, zwierzęcych, geometrycznych, czy też z wizerunkiem słynnych osób. U nas skompletujesz poduszki dekoracyjne do salonu o wymiarze 40x40 cm, 50x50 cm, 60x40 cm, jak i 45x45 cm. O unikalne i modne wzory poduszek dekoracyjnych w stylu prowansalskim i retro zadbały takie marki jak Clayre & Eef oraz Belldeco, Dobierz do nich także inne dekoracje do salonu, a w tym obrazy w stylu prowansalskim.

Poduszki i poszewki wysokiej jakości

Jeżeli chodzi o ciekawe i przyciągające wzrok poszewki prowansalskie, to nasza oferta z pewnością Cię oczaruje. Kupisz u nas między innymi:

  • poduszki ozdobne do salonu wykonane z poliestru, juty, bawełny, syntetycznego weluru, jak i aksamitu,
  • dekoracyjne poszewki na poduszki o gładkiej strukturze, jak i puchate, a także obszyte falbanami.
  • poszewki o wielu wzorach oraz odcieniach. Dużą popularnością cieszą się np. poduszki w stylu prowansalskim, na których widać owoce, bukiety kwiatów, czy też wzory przypominające rozety.

Oprócz standardowych poszewek na poduszki w stylu prowansalskim zamówisz także u nas poszewki na krzesła, które trudno znaleźć w innych sklepach.


Kompletujesz sezonowe poduszki w stylu prowansalskim? Dobierz zatem do nich dywany do salonu, które także znajdziesz w naszym sklepie. Zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło modeli prostokątnych, okrągłych oraz o nieregularnych kształtach - jest zatem w czym wybierać. Wszystkich niezbędnych informacji należy szukać w opisie każdego produktu,

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj