Witryny

Szklane witryny prowansalskie, loftowe oraz w stylu skandynawskim mają bogatą historię. Meble te, wyglądem przypominające regały z przeszklonymi drzwiczkami, zaczęto wykorzystywać za czasów panowania Ludwika XVI, czyli w latach 1774 - 1792. Na przestrzeni kilku stuleci witryny w stylu prowansalskim i nie tylko wciąż pełnią taką samą funkcję - na ich półkach eksponuje się ważne pamiątki, książki, a także odświętną zastawę stołową, co czyni ten mebel niezwykle uniwersalnym. Koniecznie sprawdź naszą rozbudowaną ofertę witryn industrialnych, skandynawski oraz prowansalskich i spraw, że dane pomieszczenie nabierze charakteru.

Witryny o różnym designu

Meble prowansalskie dostępne w naszym sklepie internetowym, a w tym witryny, spotykają się z zachwytem wielu klientów. Najczęściej dostępne są one w jasnych kolorach brązu, a także ponadczasowej bieli. Są one wsparte na nóżkach, które dodają im wizualnej lekkości. Witryny w stylu prowansalskim mają najczęściej prosty, minimalistyczny design. W naszej ofercie nie brakuje jednak i modeli z subtelnymi zdobieniami pod postacią frezowań, ozdobnych cokołów, żaluzjowych wstawek, czy też postarzanej powierzchni.

 

Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się także witryny loftowe. Meble te są często czarne, mają geometryczny kształt i są wsparte na prostych nóżkach - bez dodatkowych zdobień, charakterystycznych dla witryn w stylu skandynawskim. To wszystko sprawia, że klienci, poszukujący nowoczesnych propozycji, powinni się zdecydować właśnie na nie.

 

Kompletując asortyment i wybierając witryny prowansalskie od popularnych producentów, skupiliśmy się także na tym, aby w ofercie nie zabrakło witryn:

  • wąskich - wyglądem przypominają one zgrabne słupki, które mogą mieć szerokość mniejszą niż 50 cm,
  • szerokich oraz wysokich - tego typu modele zajmują najczęściej główne miejsce w salonie lub jadalni i nieraz zastępują klasyczne regały,
  • niskich - nadal pełnią one funkcję witryny, jednak można dodatkowo ustawić na nich różne dekoracje, zdjęcia, lampkę itd. (podobnie jak na komodzie).

W ofercie naszego sklepu znaleźć można również kredensy prowansalskie oraz regały prowansalskie, które dopełnią każdą aranżację.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj