Szkatułki na biżuterię i wieszaki

Dla kobiety pierścionki, bransoletki, wisiorki oraz kolczyki to bardzo istotne dodatki, które wzbogacają niejedną stylizację. Szkatułki na biżuterię i wieszaki na łańcuszki czy pierścionki pomagają je nie tylko uporządkować, ale i wyeksponować. Pięknie prezentują się na toaletce! Jako dodatki do sypialni panie uwielbiają je stawiać na komodzie, zaraz koło lustra, ale i na wiszących półkach w towarzystwie kwiatów, książek oraz innych dekoracji. W niniejszej kategorii znajdują się stylizowane wieszaczki na biżuterię - można je podziwiać w odsłonie prowansalskiej, rustykalnej i glamour!

Wieszaki na biżuterię w różnorodnym wydaniu

Śmiało można powiedzieć, że wieszak na kolczyki, naszyjniki, pierścionki, a nawet korale, niejedno ma imię. W tej kategorii znajdują się:

  • wieszaki na biżuterię na ścianę - dostępne są one w formie ozdobnych skrzyneczek albo haczyków. Można je zamontować na dowolnej wysokość, dzięki czemu sprawdzą się nawet w przypadku długich naszyjników,
  • wieszaki do biżuterii w kształcie manekina - to bardzo popularna kategoria. Wieszaki na biżuterię tego typu stawia się najczęściej koło lustra do sypialni,
  • wieszaki na biżuterię w kształcie rogów jelenia.

Kupując wieszaki na biżuterię inwestujesz w praktyczny gadżet, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale i pomaga zachować porządek. Dodatkowo zachęcamy Cię do zakupu innych, dostępnych w sklepie produktów. Wśród wielu propozycji znajdują się zarówno wiszące dekoracje na ścianę do sypialni, jak i:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj