Dekoracje ogrodowe

Zadbana zieleń cieszy oko i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Umieszczone przez nas w tej kategorii ozdoby do ogrodu są uniwersalne i pomogą Ci stworzyć wyjątkowe kompozycje. Najczęściej wykonane są one z drewna oraz metalu - świetnie zatem poradzą sobie z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Ozdoby ogrodowe możesz także śmiało ustawić na balkonie albo tarasie, podkreślając tym samym styl prowansalski, skandynawski, czy też rustykalny. Sprawdź, co jako Belldeco sklep online przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem! 

Niebanalne ozdoby do ogrodu 

Zaprezentowane w niniejszej kategorii dekoracje ogrodowe na zewnątrz domu zaprojektowane i wyprodukowane zostały z myślą o miłośnikach niebanalnych rozwiązań. O ich kształt i wykończenie zadbały takie marki jak: Clayre & Eef, czy też Chic Antique. Ogrodowe ozdoby mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Niesłabnącą popularnością cieszą się między innymi:

  • - ciekawe ozdoby z drewna do ogrodu, pod postacią koszyków, dekoracyjnych konewek, kwietników, półeczek, lampionów itd.,
  • - metalowe dekoracje do ogrodu - to oryginalne propozycje, dzięki którym można przenieść się wyobraźnią do Prowansji. Wystarczy w swoim ogrodzie umieścić odpowiednie ozdoby z metalu, takie jak kanki, ozdobne dzbanki, dekoracyjne drzwiczki do bramki, osłonki i kosze, stojaki na rowery i wiele innych. Ozdoby do ogrodu zyskają jeszcze więcej uroki, kiedy zasadzisz w nich kwiaty lub ustawisz koło sezonowych rabat. Będą prezentować się olśniewająco,
  • - ozdoby z cementu do ogrodu pod postacią, np. dużych donic. 

W tej kategorii znajdują się zarówno ozdoby ogrodowe z drewna i metalu do postawienia, jak i kilka propozycji do zawieszenia. Niektóre spośród produktów można także wykorzystać do wzbogacenia oczka wodnego, czy też fontanny. Zanim wybierzesz odpowiedni produkt zapoznaj się z nim, zaglądając do opisu. Przejrzyj także cały nasz asortyment, w którym znajdują się produkty do domu i ogrodu, a w tym:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj