Komody i szafki

Znajdujące się w tej kategorii szafki i komody prowansalskie, skandynawskie, a nawet industrialne z pewnością Cię oczarują. Każdy z tych mebli jest wyjątkowy i ma charakterystyczny dla siebie design. Oferujemy zarówno stylowe szafki i komody wykonane z drewna oraz mdf, jak i modele z metalu. Meble te dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a także rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz dla siebie model idealny. 

Szafki w stylu prowansalskim - gwarancja klimatycznego wnętrza

Komody i szafki w stylu prowansalskim mają swoją duszę. Znajdujące się w tej kategorii modele z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Cechują się one ozdobnymi, frezowanymi frontami, stylowymi gałkami, a także toczonymi, dekoracyjnymi nóżkami. Tego typu eleganckie komody w starym stylu ustawisz zarówno w salonie, przedpokoju, a nawet w sypialni. Dzięki pojemnym szufladom i szafkom przechowasz w nich ubrania, ważne dokumenty, czy też pamiątki - możliwości jest dużo!

Zarówno szafki wiszące w stylu prowansalskim oraz glamour, jak i modele stojące, zostały starannie przez nas opisane oraz sfotografowane. Sprzedawane przez nas stylowe meble są odzwierciedleniem aktualnie panujących trendów - wyprodukowane zostały one przez popularnych producentów, takich jak Livin Hill, Clayre & Eef, czy też Mauro Ferretti i Belldeco. Chcesz zapoznać się z ich parametrami? Zajrzyj zatem do opisu konkretnego produktu.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Kolor:
Producent:
Filtruj