Świeczniki i świece

Klasyczne, a także nowoczesne świeczniki do salonu pomagają zadbać o przytulny klimat w pomieszczeniu. W zależności od modelu można w nich umieścić długie świece, jak i popularne świeczki typu tealight. Polecamy modele zarówno do postawienia, a także powieszenia na ścianie. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się świeczniki w stylu prowansalskim (np. wykonane z ceramiki), propozycje industrialne (wyprodukowane z metalu), a także glamour, które są złocone. Osoby, które chcą rozświetlić swoje mieszkanie, powinny również zainteresować lampiony dekoracyjne.

Wyjątkowe świeczniki do salonu

Kupując świece ozdobne do salonu nie można zapomnieć o świecznikach, dzięki którym rozpuszczony wosk nie skapnie na blat. Jeżeli świeczki będą ustawione blisko dekoracji, warto zdecydować się na świeczniki ze szklanymi ściankami, które dodatkowo mogą być zdobione.


Nawet zwykłe świece dekoracyjne do salonu mogą prezentować się bardzo stylowo, w odpowiedniej oprawie. Wystarczy wybrać nowoczesne świeczniki do salonu na stół lub regał:
które wyglądają jak rozłożyste kwiaty lub z wyglądu przypominają zwierzęta,

  • z dodatkowymi elementami, np. z ozdobną nóżką lub delikatnie wyprofilowanym ramieniem,
  • o pięknych zdobieniach, np. kwiatowych.

Wybierając świeczniki do salonu warto również zwrócić uwagę na inne, sprzedawane przez nasz sklep produkty. Wśród nich znajdują się:

  • konewki, dzbanki - modele wykonane zarówno z metalu, jak i ceramiki. Mogą one być wykorzystywane na co dzień, jak i pełnić funkcję dekoracyjną,
  • dekoracje do salonu, do zawieszenia na ścianie, jak i do postawienia na regale, komodzie, czy też półce. Szczególnie polecamy figurki o wielu rozmiarach, podpórki do książek oraz tekstylia, dzięki którym sezonowo można odświeżać wygląd każdego wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj