Klatki dekoracyjne

Klatki dekoracyjne to niezwykle oryginalne ozdoby, które otwierają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Można je ustawić zarówno w salonie, jak i na werandzie, balkonie, czy też w ogródku - dosłownie wszędzie! Klatki ozdobne same w sobie są wyjątkowe - mogą one być proste, jak i posiadać dodatkowe zdobienia w postaci ornamentów roślinnych, kunsztownych nóżek, czy też zwieńczeń o różnych kształtach, zakończonych figurką. To, gdzie ustawisz ozdobną klatkę zależy tylko od Ciebie! Wysokie, wsparte na długich nóżkach metalowe klatki dekoracyjne ozdobią każdy kąt w mieszkaniu. Mniejsze modele można natomiast ustawić na parapetach, meblach, kominkach, czy też małych stoliczkach.

Klatki dekoracyjne - jeden przedmiot, wiele inspiracji

Mała, jak i duża klatka dekoracyjna to ozdoba, którą można wykorzystać na wiele sposobów:

  • sporym zainteresowaniem cieszą się np. klatki ozdobne na kwiaty. Dzięki ażurowej konstrukcji nie blokują one dopływu światła. Dodatkowo cienkie pręciki stanowią doskonałą podporę dla łodyg, które z pewnością nie przegapią okazji, by pięknie się piąć,
  • metalowe klatki ozdobne to także świetne miejsce na duże świece i świeczki. Pomysł ten w szczególności spodoba się osobom, które szukają czegoś więcej niż klasycznych świeczników,
  • klatka dekoracyjna nieraz pełni również funkcję stroika. Wystarczy w niej ustawić figurki dekoracyjne i dodać sezonowe akcenty (mogą to być gałązki świerku, bukszpanu lub też wysuszonej jarzębiny) by stworzyć coś wyjątkowego.

Biała, srebrna, czarna lub złota, dekoracyjna klatka na kwiaty może być wykonana z różnych materiałów, na co w szczególności należy zwrócić uwagę, składając swoje zamówienie. Dużą popularnością cieszą się białe klatki ozdobne wykonane z metalu (zarówno z pełnymi podstawami, jak i specjalnymi, okrągłymi platformami na świeczki), ale i drewna oraz bambusa. W tych ostatnich z pewnością nie powinny być ustawiane świece.


Klatki ozdobne to wyjątkowe akcesoria. Ich bardziej nowoczesnym odpowiednikiem z pewnością są lampiony dekoracyjne oraz inne dekoracje do salonu z metalowymi i szklanymi elementami. Dużą popularnością cieszą się również chociażby świeczniki i świece do salonu.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj