Stoły Belldeco

Stoły Belldeco to popis stolarskich umiejętności w wykonaniu jednego z popularniejszych w naszym sklepie producentów. Są one unikalne, mają swój wyjątkowy charakter, a do tego wykonane są z wytrzymałych materiałów - to dzięki nim nawet wiele lat intensywnej eksploatacji im nie zaszkodzi. Każdy stół Belldeco pięknie wzbogaci prowansalską aranżację. Wśród wielu propozycji można również wybrać modele, które odnajdą się w stylizacjach industrialnych, klasycznych, czy też skandynawskich.

Wytrzymałe oraz piękne - takie są stoły Belldeco

Jeżeli chodzi o niezastąpione meble prowansalskie, to stoły Belldeco zajmują szczególne miejsce. W naszej ofercie nie brakuje uniwersalnych modeli prostokątnych oraz kwadratowych, ale i okrągłych. W zależności od projektu mebla, są one wsparte na prostych nóżkach lub też ozdobnych.


Stoły do jadalni, kuchni i salonu Belldeco są również dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki temu sprawdzą się zarówno w kawalerce, ale i dużym domu. Aby uzyskać niesamowity efekt warto z nimi spasować meble prowansalskie Livin Hill, czy też z tej samej linii meble Belldeco - wybór jest duży, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Stoły Belldeco i nie tylko

Inwestując w oferowane przez nas stoły Belldeco zyskuje się meble na długie lata, które będą cieszyły oko domowników, ale i zapewnią im maksimum komfortu. Oprócz nich w naszym sklepie znalazło się również miejsce dla innych, równie przydatnych produktów. Na wyróżnienie zasługują:

  • Belldeco lampy - podobnie jak stoły Belldeco, tak i one zadbają o klimat w każdym pomieszczeniu. Są niezwykle uniwersalne, dlatego też odnajdą się zarówno w salonie, sypialni, domowym gabinecie, czy też na komodzie w korytarzu - pełna dowolność,
  • fotele Belldeco - wygodne, stylowe i przyjemne w dotyku siedziska tylko zachęcają do tego, aby się w nich rozsiąść oraz zrelaksować,
  • Belldeco Bristol White - są to meble o podobnym wybarwieniu jak stoły Belldeco. Dzięki temu z łatwością da się je z nimi spasować.

Poza stołami Belldeco oraz innymi klasycznymi meblami (szafkami, komodami, regałami, toaletkami itd.) polecamy również modne dodatki do sypialni, które zadbają o nastrój w tym pomieszczeniu.

Filtruj

Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Wysokość:
cm cm
Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Filtruj